Jack&Jones müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Jack&Jones müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

1990 yılında kurularak hazır giyim alanında faaliyet gösteren Jack&Jones firması Bestseller şirketinin bir alt firması olarak kurulmuş, kısa sürede oldukça başarılar sağlayan bir şirket haline gelmiştir. Danimarka içerisinde başlayan süreç, dünyanın birçok ülkesinde 1000’e yaklaşan mağaza sayısı ile genişletilmiştir. Şirketin genel olarak hedef kitlesi gen olarak adlandırılan 18 ile 30 yaş kesim arası erkek grubu olup üretimleri daha çok erkekler üzerine kuran bir şirket olarak gösterilmekte. Üretimler ilk başlarda kot üzerine başlamış olup birçok ürüne doğru yayılmıştır. Kadın ürünlerine girmeyi kesinlikle tercih etmeyen şirket, hedef kitlesini erkeklerden başka bir noktaya taşımak istememektedir.

Best seller şirketi, Jack&Jones için üretimleri dünyanın 9 farklı yerinde 9 şirket içerisinde yürüterek dağıtımları gerçekleştirmektedir. Ürünlerinin kalitesi oldukça yüksek olması ve erkekler tarafından sürekli tercih edilmesi birçok masa altı kuruluşun Jack&Jones ürünlerine ait sahte ürünler üretmelerine neden olmuştur. 1990 yılında faaliyetlerine başlayan ilk şirket, Türkiye’de bulunan mağazasını ilk olarak 2006 yılında açarak hizmete sunmuştur. 2006 yılında başlayan Türkiye mağaza macerası bugün 25 mağazaya kadar yükselmiş olup her geçen gün giderek artmaya devam etmekte. Son zamanlarda ürün kalitesi ile ön plana çıkan şirket, hazır giyimin dünya üzerindeki en iyi temsilcilerinden birisi olarak gösterilmekte. Kadınlar tarafından sıklıkla rahatsız edilerek onlara özel üretimler gerçekleştirmeleri istemesi rağmen geri dönüş alamamaları üzülmelerine neden olmakta.

Hedef kitlesi sadece 18 ile 30 yaş grubundaki kişiler olan Jack&Jones her yıl erkek moda trendini belirleyerek her yıl moda merkezleri içerisinde yer almakta. Belirli bir yaş grubuna hizmet etmesi nedeni ile kendisine özel kitle oluşturmasından dolayı kazanç sağlayabilmekte. Müşterilerinin tamamına özel olarak hazırlanan ürünler sunması bir yandan da tercih edilebilirlik oranının artmasına olanak sağlamakta. 2017 ve 2018 yılında çalışmalarına devam eden şirket, aktif olduğu ülkelerden ziyade birçok ülkede yeni mağazalar açara bir dünya markası olma yolunda ilerleyeceğini belirtmekte. Kot pantolon alanında iddialı olması fiyatlar üzerine de oldukça güzel bir şekilde yansımakta.


Jack Jones – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Jack Jones Genel Müdürlük Adres:
Jack Jones Müşteri Hizmetleri: 444 29 67


Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 1