Kanal D çağrı merkezi ve telefon iletişim bilgileri

Kanal D çağrı merkezi ve telefon iletişim bilgileri

Doğan Holding bünyesinde yer alan medya organlarından birisi olan Kanal D, ülkemizde ulusal yayın gerçekleştiren medya organlarından sadece birisi olarak gösterilmekte. Aydın Doğan bünyesinde yer alan kanal, daha çok hayata geçirmiş olduğu dizi ve yarışma programları ile ön plana çıkmıştır. Bugüne kadar 100’den fazla dizi projesine hayat veren Kanal D, birçok yabancı dizinin de yayın haklarını satın alarak ülkemizdeki yayınlarını gerçekleştirerek ülkemizde en çok dizi ve program yayınlayan ikinci kanal unvanını almıştır. Bu alanda liderliği elinde bulunduran Show TV, Kanal D ile beraber dizi ve program alanında ülkemizin ihtiyaçlarını giderebilecek kapasiteye sahiptir.

2009 yılında yapılan araştırmalar sonucunda ülkemizde en çok izlenen televizyon kanalı olma ödülünü kazanan Kanal D, ilk test yayını 1993 yılının başında açmış, aynı yılın son aylarına doğru resmi olarak yayın hayatına başlamıştır. 1994 yılından bu hazırlamış olduğu logoyu günümüzde dahi kullanan şirket, 2011 yılında yapmış olduğu düzenlemeler ile üç boyutlu hale getirmiş ve izleyicilerin önüne sunmuştur. 2004 yılında Kanal D ile beraber Euro D kanalın da açılışını gerçekleştiren şirket, gurbette yaşayan Türk vatandaşlarının da ülkemizi takip edebilmelerini sağlamış ve yayınlarını günümüzde dahi devam ettirerek programlarının bir kısmını Avrupa vatandaşlarına da sunarak etkileşimini artırmak istemiştir.

Kanal D Ana Haber bülteni, Mehmet Ali Birand’ın rahatsızlığına kadar onun yönetiminde, onun tarzına uygun olarak hazırlanmıştır. 2013 yılında vefat eden Mehmet Ali Birand ile beraber boş kalan haber koltuğuna hafta içi Cüneyt Özdemir sunmuş, hafta sonunda ise Serdar cebe koltuk başındaki yerini almıştır. Başta spor ve tartışma programlarına yer veren kanal, Kavak Yelleri başta olmak üzere Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Sihirli Annem, Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizileri ile ülke gündeminin en sık takip edilen dizilerini yayın hayatına geçirmiştir. 2013 yılında Türk televizyon kanalları içerisinde bir ilke imza atan Kanal D, tüm dizi ve programlarını engelsiz atı altında işitme engelliler için betimleyerek internet sitesi üzerinden yayımlamakta.


Kanal D – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Doğan TV Center Bağcılar / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0212 478 00 88


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir