Kaybolan Çiçekler başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Kaybolan Çiçekler başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Sabah kuşağı içerisinde yer alan programlar artık insanların ilgisini ve odağını çekebilmek adına oldukça farklı şekillerde planlanmakta, izleyici ile iç içe girebilecekleri programlar oluşturmakta. Sabah kuşağı programları arasında yer olan Kaybolan Çiçekler, hafta içi her gün 10:00’da ekran karşısına geçerek çocukları kaybolmuş aileleri konuk ederek çaresiz bekleyişlerine son vermek adına büyük çalışmalar ortaya koymakta. Yıllardır kaybolan çocuklarını bulabilmek adına aramalar gerçekleştirip sonuç alamayan kişiler çareyi en son bu program içerisinde sona erdirmek istemekte. İnci Ertuğrul’un sunuculuğunda gerçekleştirilen program içerisinde her bölüm bir avukat ve bir psikolog yer almakta olup aileler ile kaybolmaların nasıl meydana geldiği, süreçlerin nasıl işlediği konuşulmakta.

Meydana gelen olaylar karşısında öncelikle psikolojik bir yaklaşım ortamı oluşturmak isteyen Kaybolan Çiçekler, aileler ile yaptıkları görüşmeler sonucunda hukuki konular için stüdyosunda daimi olarak bir avukatı hazır tutmakta. Ailelerin başvuruları sonucunda stüdyoya kabul edilmesi ile başlayan serüven 81 ile yayılarak saha araştırmaları ile devam etmekte. Her bölgede programa ait bir muhabir hazır olarak beklemekte olup anlık gelişmeleri programa aktarmak için özverili bir çalışma gerçekleştirmekte. Kaybolan çocuklar ile ilgili istihbarat çalışmalarını büyük ölçekte ele alan program, her gelen duyumu direk programa aktarmak yerine uzman bir ekip ile inceleyerek sadece gerçek ya da olay örtüsünü netleştirecek istihbaratları programa aktarmakta.

Kaybolan Çiçekler Programı, oldukça kısa bir sürede amacına ulaşarak birçok kayıp vakasının çözülmesine olanak sağladı. 180’den fazla bölümde ailelerin her alanda ihtiyaç duyduğu desteği sağlamaya çalışan program, reyting konusunda da istediğini oldukça kısa bir sürede almış gibi görünüyor. Emniyet, Jandarma gibi adli konuların yürütülmesini de sağlayan program, gerekli merciler ile kurmuş olduğu ilişkiler ile işlemlerin kısa sürede tamamlanmasına katkı sağlamakta.Fox TV ekranlarında hafta içi her gün 10:00’da başlayan program, gündem konusunu bitirene kadar ekranların başından ayrılmıyor. İnci Ertuğrul’un en başarılı projeleri arasında yer alan Kaybolan Çiçekler, amacına göre ülkemizdeki en başarılı yayınlardan birisi olarak gösterilmekte.


Kaybolan Çiçekler Programı – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Kaybolan Çiçekler Adres: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No:44 Zeytinburnu / İstanbul – Türkiye
Kaybolan Çiçekler Telefon: 0212 284 60 60
Kaybolan Çiçekler Whatsapp İhbar Hattı: 0530 050 51 55


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir