Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

2011 yılından bu yana ekranların en eğlenceli bilgi yarışmalarından birisi olarak gösterilen Kim Milyoner Olmak İster, haftanın 3 günü yayınlanmakta. Şu an sunuculuk görevini Murat Yıldırım üstlense de yarışma birçok kişinin hafızasında Kenan Işığın sunumu ile gerçekleşmekte. 2011 yılında ilk defa ekranlara çıkan yarışma Kenan Işık tarafından sunulmaya başlanmıştı. 2014 yılı içerisinde beyin kanaması geçiren Işık halen yoğun bakımda yer almakta olup sağlık durumunun kontrol altına alındığı ifade edilmekte. 2014 yılı içerisinde Kenan Işığın ani ayrılması yarışmanın geleceği ile ilgili meraklar uyandırmıştı. O sezon, birçok ünlü her hafta yarışmanın sunumunu gerçekleştirerek yarışmacıların ekranlardan uzak kalmasını engellemişti. 2014 sezonunun sonunda kanal Selçuk Yöntem ile anlaşmış, 2017 yılına kadar sürecek bir serüven başlatmıştır.

2017 yılı itibari ile Murat Yıldırım, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni yüzü olarak seçilmişti. Format olarak yıllar içerisinde bazı değişikliklere uğraması yarışmacıların daha iyi sonuç alması için getirildiği belirtilmekte. Toplamda 12 sorunun yer aldığı yarışmada 2 adet baraj bölümü vardır. 2.soruda sorulan sorunun cevabını bilen kişiler 1,000 TL değerindeki ödülü garantilemiş olurlar. Bununla beraber 7.soruda gelen 15,000 TL’lik baraj yarışmacıların hem bir joker hakkı elde etmelerine hem de üst sorularda yanlış yapma durumlarında garanti bir para ödülü almalarına olanak sağlamakta. Yarışmacılar, herhangi bir soruda takılmaları ya da zorlanmaları durumunda aşağıdaki jokerlerden hızlı bir şekilde yararlanabilmekte.

Bilgi yarışması olmasından dolayı sorular bazı durumlarda yarışmacıların oldukça zorlanabileceği alanlardan gelebilmektedir. Kim Milyoner Olmak İster yarışması bu etapta yarışmacıları rahatlatabilmek adına yarışma başından itibaren bazı jokerler kullanabilmelerine olanak sağlamakta. Bunlar; seyirciye sorma hakkı, telefon ve yarı yarıya jokerleridir. Seyirciye sorma jokeri, stüdyo içerisinde bulunan seyirciler 10 saniye içerisinde ellerinde bulunan teknolojik gereçler ile soruların kendilerine göre doğru cevabı vererek yarışmacıya katkı sağlarlar. Telefon hakkı ise; yarışmacıların başvuru formu içerisinde belirlediği 3 kişiden birisini yarışma sırasında arayarak 30 saniye içerisinde soruya doğru cevap vermelerini şeklindedir. Yarı yarıya ise, sistem otomatik olarak cevaplar içerisinden yanlış olan 2 cevabı otomatik olarak silerek daha kolay bir tercih aşaması oluşturulmasını sağlamakta.


Kim Milyoner Olmak İster Yarışması – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Kim Milyoner Olmak İster Adres: Barbaros Bulvarı No:153 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – Türkiye
Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu: https://www.atv.com.tr/milyoner/form


Beğen  2
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir