Kumtel müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Kumtel müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Elektrikli ev aletleri üretiminde ülkenin önde gelen firmaları arasında gösterilen Kumtel, 1972 yılında Kayseri’de kurulmuştur. 45 yıldır sektör içerisinde yer alan şirket, ülke ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek meydana getirdiği üretimler sayesinde her yıl giderek büyümüş, alanındaki en iyi firmalar listesinde ilk sıraya oturmayı başarmıştır. Kayseri Organize Sanayi içerisinde yer alan üretim merkezi içerisinde başta su ısıtıcıları olmak üzere çeşitli pişirici araçları ve elektrikli ev aletleri üretiminde bulunan şirket, mini, orta ve büyük fırınlar, tost makinesi, UFO gibi onlarca kategori içerisinde yüzlerce ürün yelpazesine sahiptir. Üretim alanında oldukça büyük gelişmeler meydana getiren Kumtel, sektör içerisinde meydana gelebilecek ihtiyaçların tamamını karşılayabilecek bir güce sahip olduğunu belirtmekte.

Kayseri Organize Sanayi bölgesinde bulunan fabrikalarında farklı kategorilerden günlük 30,000 ürün üretebilme gücüne sahip olan Kumtel, bu gücünü tamamen ülke vatandaşları için özel oluşturduğunu ve daima kaliteye önem vererek sağladığını belirtmekte. Üretim gücü bakımından alanında lider olan şirket, herhangi bir ürün gelişimi sırasında AR-Ge çalışmalarına büyük oranda önem verdiğini, ürünlerde meydana gelebilecek sorunlarla ilk olarak kendileri karşılaşmak istediğini belirtmiştir. Sahip olduğu ünü yurt içerisinden ziyade yurt dışına sağlamış olduğu gönderimlerle kazanan Kumtel, oldukça geniş bir coğrafya üzerinde ticari faaliyetler gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Gerçekleştirmekte olduğu ticari faaliyetlerden bahsedecek olursak;

Kumtel, günlük olarak hazırladığı üretimlerin %70 gibi bir oranını tamamen ihraç olarak bağlı bulunduğu ülkelere göndermeye çalışmakta. Avustralya başta olmak üzere Güney Amerika, Güney Afrika, Avrupa, Uzak Doğu gibi 5 farklı kıta üzerine operasyon gerçekleştiren şirket, 105 ülkeye düzenli olarak gönderimde bulunmaya çalışmaktadır. İhracat oranı oldukça yüksek olan şirket, elde etmekte olduğu gelirleri tamamen yurtiçinde değerlendirerek büyük yatırımlara imza atmaya çalışmakta. Yapılan araştırmalar ve değerlendirmeler sonucunda ülkemizdeki en büyük 100 şirketi arasına girmeyi hak eden şirket, ailelerin en büyük dostu olarak gösterilmekte. Sunmuş olduğu ev aletlerini tamamen ekonomik fiyatlarla raflara taşıması tercih edilebilirlik oranında büyük artışlar meydana getirmekte. Mağazacılık alanında da büyük çalışmalar meydana getiren şirket, ülke içerisinde birçok satış noktası açmaya devam etmekte.


Kumtel – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Kumtel Genel Müdürlük Adres: Büyük Hendek Cad. No:57 Şişhane / İstanbul
Kumtel Tüketici Hattı: 444 56 85


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir