LC Waikiki müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

LC Waikiki müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

İlk olarak 1988 yılında Fransa’da kurulan LC Waikiki, faaliyetlerini 1997 yılında Türkiye’ye taşıyarak bir Türk markası olarak hazır giyimin öncüsü olma yolunda ilerlemekte. Ülkemizde faaliyet gösteren diğer hazır giyim şirketlerine oranla geçmişi oldukça eski olup çalışmalarına oldukça erken bir evrede başlamıştır. Slogan olarak “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” sözünü kullanan LC Waikiki, yurt dışı çalışmalarında oldukça büyük bir ivme hızı yakalamıştır. 2009 yılında yapmış olduğu Pazar araştırmaları sonucunda ilk yurtdışı şubesini Romanya’ya açan şirket, oldukça büyük bir hızla yükselerek faaliyetini 36 ülkeye kadar yaymayı başarmıştır. Sunulan ürünler, her yaş grubuna uygun olacak şekilde geliştirilen ürünler, birçok ülkenin en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olmayı başarmıştır.

Aktif mağaza sayısını yurt içerisinde ve yurt dışarısında 900’e ulaştırmış olan LC Waikiki, belirlemiş olduğu 2023 hedefi ile beraber dünyanın tüm noktalarını etkisi altına alacağını belirtmekte. Perakende alanında Avrupa’nın en başarılı 3 firmasından birisi olabilme yolunda ilerlemeye çalıştığını ifade etmekte. Avrupa’nın birçok noktasına yerleşen LC Waikiki, ABD başta olmak üzere Asya’nın da birçok bölümüne yerleşmek için planlar yapmakta. Geçmiş yıllardan bu yana birçok kez el değiştiren şirket şu an Dizdar ailesi tarafından yönetilmektedir. Yurt içerisinde iştirak firması olarak Taha Giyim ve Konfeksiyon şirketini kullanan firma, üretimlerinin tamamını iştiraları üzerinden gerçekleştirmekte.

Hazır giyim alanında modanın trendlerine uygun üretimler gerçekleştiren ülkemiz, LC Waikiki gibi birçok markanın dünyaya açılmasına olanak sağlamakta. LC Waikiki, sahip olduğu 900 mağaza içerisinde 15,000’den fazla kişiye istihdam sağlayarak ülkenin ekonomik açıdan da gelişmesine olanak sağlamakta. Üretilen ürünler doğrudan firmadan çıkış yapması ve kendi adını kullanması tüketiciler gözünde oldukça büyük itibarların kazanılmasını sağlamakta. Geçtiğimiz yıllara kadar ürünleri pahalı olan LCW, almış olduğu kararlar sonucunda halk tabanına inmeye karar vermiş olup üretimlerinde herhangi bir değişiklik yapmadan maliyete yakın satışlar gerçekleştirmeye başlamıştır. 2018 yılından itibaren yurt içerisinde bulunan 81 ilde en az 3 mağaza daha açmayı planlayan şirket, oldukça istikrarlı bir büyüme yaşamaktadır.


LC Waikiki – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 444 4 529


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir