Letgo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Letgo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Alışveriş konusunda E-Ticaret siteleri günümüzün en çok tercih edilen noktaları olması, her geçen gün farklı uygulama ve platformların alan içerisinde yer almasına olanak sağlıyor. Gerek Televizyon gerekse dijital alanlarda verdiği reklamlar ile bir anda hayatımıza girmeye başaran Letgo, sıfır üründen ziyade kullanıcıların ellerinde bulunan 2.el ürünlerin satışlarını yapabilecekleri bir alan olarak kullanılmasına olanak sağlamıştır. Başta araç olmak üzere akıllara gelebilecek her alan ve kategoride yer alan binlerce ürünler herhangi bir komisyon ödemeden satılarak yeni sahipleri ile buluşturulmakta. Daha çok mobil alanda kullanım olanaklarına sahip olan sistem, çekilen fotoğrafların konuma göre bağlı bulunan şehir içerisinde satılabilmesine olanak sağlıyor. Diğer sistemler gibi ilanlar ülke genelinde görüntülenmeyip sadece bağlı bulunan şehir içerisindeki müşterilere gösterilebilmekte.

Kişiler, ihtiyacı olmadığı ya da kullanmadıkları ürünlerin satışını Letgo üzerinden gerçekleştirerek hem ek kazançlar elde etmekte hem de ürünlerin başkaları tarafından değerlendirilebilmesini sağlamakta. Alıcı kişiler, yakın çevrelerinde bulunan ilanları inceleyerek işlerine yarayan ürünleri oldukça düşük ücretlerle satın almanın mutluluğunu yaşayabilirler. Satılan ürün ve satıcı hakkında oldukça detaylı bilgilerin yer alması ticaretin güvenilir bir şekilde ilerlemesine olanak sağlamakta. Kişiler, yatıkları ticaretlerden kendileri sorumlu olup herhangi bir olumsuz durumda kesinlikle Letgo’yu sorumlu tutamamaktadır. İkinci el pazarı olabilme adına büyük sermayeler harcayan şirket, reklamlarını her geçen gün artırıp ülke içerisindeki tüm alım ve satım işlerini bünyesinde toplamak istediği görülüyor.

Letgo ile ilgili görüşler son derce iyi olmasına karşın son zamanlarda istenmeyen dolandırıcılık girişimlerinin meydana geldiği belirtilmekte. Yapılan ticari işlemler kişilerin bölgelerinde yer alması nedeni ile oldukça dikkatli olmaları gerektiğini belirten şirket, olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına yüz yüze işlem gerçekleştirmenin sağlıklı olabileceğini ve projenin bu amaçla kurulduğunu belirtmekte. Letgo, başta telefon ve bilgisayar dünyası yer almak üzere ahşap mobilya, araba gibi ikinci el ürünü bulunabilen her kategoriyi bünyesinde barındırmaktadır. Şu an yükseliş kat etmek istemesi nedeni ile alıcı ve satıcılardan bir komisyon almamakta olup ticaretlerin tamamını ücretsiz olarak yerine getirmeye çalışmaktadır.


Letgo – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres:
Destek: https://tr.letgo.com/tr/help
Not: Telefon ile destek ya da iletişim bulunmuyor. Üstteki yardım kısmından ulaşabilirsiniz.


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir