Levis (Levi’s Jeans) müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Levis (Levi’s Jeans) müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Levi Strauss tarafından 1853 yılında kurulan Levi Strauss &Co şirketi, dünya üzerinde bilinen en büyük hazır giyim üreticilerinden birisidir. Levi Strauss &Co olarak kurulan şirket Türkiye’de olduğu gibi birçok ülkede Levis olarak adlandırılmakta olup bu isimle bilinmektedir. Şirketin yönetim merkezi ABD’nin San Francisco eyaletinde olup Levi’s Plaza içerisinde oldukça profesyonel ekip tarafından yönetildiği söylenmekte. 1853 yılında sadece ABD içerisinde hizmet verebilmek adına küçük bir alanda kurulan şirket, 100 yıldan fazla olan deneyimi sayesinde dünyanın tüm noktalarına yayılımı, insanların giyim konusunda tercih etmek istediği markalar arasında yer almayı başarmıştır. Kot pantolon alanında bir zamanların en popüler şirketi olan Levis, çağın gerekliliklerini ve doğru kumaş seçimi yapamadığından dolayı bu tahtını birçok markaya kaptırmıştır.

Dünya üzerindeki ününün büyük bir bölümünü kot pantolon üzerinden alan şirket, halen aktif olarak bulunduğu ülkelerde gelirlerinin neredeyse tamamını kot pantolon üzerinden elde etmektedir. Son zamanlarda gençler üzerine yapmış olduğu çalışmalar sonucunda diğer giyim ürünlerini de mağazalarında bulunduran şirket, özellikle yaşlı kesimlerin önerileri ile daha çok kot pantolon satışında bulunmakta. Rakiplerine oranla kapalı kutu kalmayı tercih eden şirket, dünya üzerinde kaç ülkede aktif bulunduğunu, toplam mağaza sayısı gibi detayları maalesef net olarak paylaşmamaktadır. Şu an için bilinen net çalışan sayısı 25,000 üzerinde olan şirket, yıllık net olarak 200 milyon doların üzerinde bir gelir elde etmektedir.

Kot pantolonu dışındaki üretimlerini anlaşmalı olduğu noktalara yaptıran Levis, sahip olduğu üretim merkezleri içerisinde yalnızca pantolon üretiminde bulunmaktadır. Kumaş ve renk seçimlerine kadar birçok ayrıntıyı bu alanda uzmanlaşmış kişilere yaptıran şirket, modellemeler konusunda da oldukça uzman bir ekibe sahiptir. Her yıl pantolon ve erkek giyim modasının belirlenmesinde aktif olarak rol alan şirket, dünya üzerindeki ününü doğru olarak kullanabilmekte. Gelir olarak istediği başarıya ulaşamaması karamsar hamleler atmasına neden olmuş durumda. Dünya üzerinde birçok noktada yeni mağazalar açan şirket aynı zamanda aktif olarak çalışan mağazaların da bir kısmını kapatarak sıra dışı olaylara imza atmakta.


Levis (Levi’s Jeans) – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Levis (Levi’s Jeans) Adres: Levent Mah. Talatpaşa Cd. Yapı Kredi Plaza C Blok 1-C Beşiktaş / İstanbul – Türkiye
Levis (Levi’s Jeans) Müşteri Hizmetleri: 0216 900 16 65


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir