Madame Coco müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Madame Coco müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

MadameCoco, ev tekstil ürünleri sunarak ülkenin önde gelen ihtiyaçlarını karşılaması ile bilinen bir firma olarak karşımıza çıkmakta. Son zamanlarda almış olduğu büyüme kararı sonucunda her şehir içerisinde sokaklara ve AVM içerisine mağaza açması birçok kişi tarafından firmanın geçmişinin merak edilmesine neden olmakta. Fransız stili mağaza yapısı ile ön plana çıkan MadameCoco, vitrin konusunda ülkemizde görülmeyen bir stil oluşturarak müşterilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Evlenme aşamasında olan gelin adaylarının sıklıkla uğrak adreslerinden birisi haline gelen Coco mağazaları, evlilik sonrasında da meydana gelebilecek ihtiyaçları tam anlamı ile karşılaması ile de bilinmekte. Şirketin kuruluş süreci ile ilgili bilgi verecek olursak;

İlhan Tanacı tarafından kurulan Madame Coco, sektör içerisinde büyük araştırmalar ve deneyimleri zamanında uygulayarak meydana getirilmiştir. İlhan Tanacı ismi aslında yabancı olmamakla birlikte kadınların oldukça bildiği, tanıdığı bir isim olduğunu söyleyebiliriz. Tanacı, Coco mağazası ile birlikte English Home mağazalar zincirinin de sahibi olarak bilinmekteydi. 2008 yılında ülke içerisinde meydana gelen krizden olumsuz etkilenen Tanacı, English Home markasını tüm hakları ile beraber satmış, elde edilen gelirin bir kısmını kriz yönetimi için bir kısmını ise Madame Coco markasını geliştirmek ve büyütmek için kullanmıştır. Kadın erkek demeden herkes mağaza ile ilk karşılaştığında mağazanın bir Fransız markası olduğunu düşünmekte. Oldukça haklı olan bu düşünceler mağazanın ismi olmak üzere iç dizaynının tamamında Fransız esintiler göstermesinden kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Madame Coco, mağaza vitrinlerinde yer alan ürünlerin neredeyse çoğunu tedarik yöntemi ile müşterilerine sunmakta. Yurtdışında sektörün en iyileri ile yaptığı görüşmeler ve anlaşmalar sonucunda en kaliteli ürünleri ülkemize getirmeye çalışan yetkililer, ürünlerin Avrupa fiyatından ziyade ülkemize özel fiyatlandırmalar sunmalarını sağlayarak ekonomik alışverişler yapılmasına olanak sağlamakta. Bu şekilde fabrika, personel gibi giderleri bulunmayan şirket, bu kısma ayıracağı ödemeleri indirimlere yansıtarak müşteri odaklı bir pazarlama yürütmektedir. Franchising konusunda da ortaklık çalışmaları yürüten şirket, marka isimlerini temsil edebilecek kişiler ile ortaklaşa çalışmalar yürütebileceklerini ifade etmekte. Daha fazla bilgi için MadameCoco internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


Madame Coco – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Avni Dilligil Sokak Çelik İş Merkezi B Blok Zemin Kat Mecidiyeköy / İstanbul – Türkiye
Madame Coco Müşteri Hizmetleri: 0850 532 33 00


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir