Mango müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Mango müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

İlk şubesini 1984 yılında Barselona’da açan Mango, kısa sürede yakaladığı başarı ile dünyanın en önemli ve en büyük giyim kuruluşları arasında gösterilmeye başlanmıştır. IsakAndic ve NahmanAndic tarafından kurulan şirkete geçtiğimiz yıl bir Türk girişimci ortak olmuş, şirketin gelişimi için önemli düzeyde bağışlarda bulunmuştur. Dünya çağında 100’den fazla ülkede 2000 şube ile hizmetini sürdürmekte olan Mango, kadın giyim üzerinde dünyanın en büyük perakende işlemlerini yürütmektedir. Ürünlerinin %90 gibibir oranı kadınlar üzerine olmakta olup %10 oran erkek moda giyim ürünleri ve aksesuarlarını oluşturmaktadır. 15,000 personel çalıştığı şirket içerisinde hizmetler perakende sektörüne uygun olarak sürdürülmektedir.

Türkiye içerisinde 50’ye yakın şubesi olan Mango, kadınlar için ihtiyaç olarak gösterilebilecek tüm eşya ve ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Şirketin kurulum ve gelişim evresi ile ilgili bilgiler tam olarak paylaşılmamış olup daha çok günümüzde gerçekleştirdiği faaliyetler dile getirilmektedir. Marka olarak kısa sürede yakaladığı fırsatları iyi bir şekilde değerlendiren şirket, kadınlar üzerine dünyanın en büyük perakende servisi olarak gösterilmekte. Ürünler, tüm dünyaya aynı zamanda dağıtılarak farklı fiyat ölçüleri ile satılmaktadır. Ülkemizde yeni yeni gelişen E-Ticaret alanında da var olmak isteyen Mango, açmış olduğu online mağaza ile kadınları oturdukları yerden alışveriş yapabilme keyfi de sunmaktadır. Yakın bir zamanda politikaları üzerinde değişiklikler meydana getirecek şirket birçok farklı kategoride yüzlerce ürünlerin raflardaki yerini almasını sağlayacak.

Son zamanlarda erkek ürünlerin satışına yoğunlaşan Mango, giyim üzerinden ziyade aksesuarların daha rağbet gördüğünü dile getirmiştir. Aktif olarak piyasalarına hakim olduğu ülkeler dışında yeni rotalarını önümüzdeki yıllarda açıklayacak olan mango, dünya üzerinde kadınlar üzerinde yetkili olabilecek tek şirket olabilmek üzerine çalışacak. Erkekler üzerine çok fazla yoğunlaşmak istemeyen şirket sadece talep gören bölgeler üzerinde kampanya düzenleyebileceklerini dile getirmiştir. Şu an için ulusal çapta bir firma olmalarından dolayı ürünlerinin fiyatları fazla olabilmektedir. Alınan ürünlerin kalitesine bakıldığında talep edilen ücretin haklılığı gözler önüne serilebiliyor. Mango mağazalarını ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi alabilir, canlı olarak gözlemleyebilirsiniz.


Mango Giyim – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Cihangir Mah. İstiklal Cad. Hasnun Galip Sok. No:12 Beyoğlu / İstanbul – Türkiye
Telefon: 0850 211 64 70
Faks: 0212 244 44 11


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir