Markafoni müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Markafoni müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türkiye’nin lider özel alışveriş sitesi sloganı ile faaliyetlerine başlayan Markafoni, başta Amerika ve Avrupa olmak üzere yurtdışında insanlara sunulan özel alışveriş sistemini ülkemizde uygulamaya çalışmıştır. Başta giyim ve aksesuar üzerine yoğunlaşan platform, kozmetik, dekorasyon gibi alanlara da yayılmış olup ürünlerini erkek, kadın ve çocuk dallarına ayırarak sunmaya çalışmıştır. Birbirinden farklı ünlü markarların ürünlerini satışa çıkaran Markafoni, mağaza satış fiyatlarına oranla %90 indirimli bir şekilde ürünlerle müşterileri bir araya getirmeye çalışmaktadır. Kampanya ve ürünlerden yararlanabilmek için sisteme ye olma lartı bulunmakta olup üyelikler tamamen ücretsiz bir şekilde oluşturulmaktadır.

Markafoni içerisinde yer alan özel gruplar dünya markalarının seçkin ve özel fiyatlarını %95 indirimli bir şekilde satın alabilmekte. Özel gruba dahil olabilmek için davetiye ya da daha önce üye olmuş birisinin referansına gereksinim duyulmaktadır. Bu şekilde daimî üyelerine özel avantajlar meydana getiren platform, son yılların en büyük girişimlerinden birisi olarak gösterilmekte. 2017 Haziran ayına kadar oldukça güzel bir yükselme kat eden Markafoni, hedeflenen satış rakamlarına ulaşılabilmesine rağmen kapatma kararı almış ve hizmetlerini haziran ayı sonu ile tamamen bitirmiştir. Aradan geçen 2 aylık sürecin ardından 22 Ağustos’ta yeniden faaliyete geçme kararı alıyor olması E-Ticaret alanına sıfırdan ve temelleri sağlama alarak bir yükseliş kat etmenin de önünü aralamaktadır. Mağaza açılışları dolasıyla yüzlerce markanın ürünleri Outlet fiyatının daha da aşağısında yer almakta olup kargolar tamamen ücretsiz hale getirilmiştir.

Markafoni, ülkemizdeki online satış platformları arasında örnek gösterilebilecek geçmişe sahipti. Aranılan herhangi bir ürün ya da nesne diğer sitelerden önce bu alanda yer almış olup ihtiyaçlara anlık olarak çözümler getirebilmekte idi. Kapatma kararı sonucunda birçok kişi şaşırmış, alışık oldukları platform ile veda etmenin hüznünü yaşamıştır. Yeniden açılması ile birlikte bir anda sipariş yağmuruna tutulan şirket, stok sorunu çıkmaması adına firmaları uyarmış, sert tedbir önlemleri aldırmıştır. Basında her firma ve kurum ile ilgili şikayetlerin olması doğal olarak gösterilmekte. Bu konuda azı teknik sorunlarla karşılaşan Markafoni, daima müşterilerinin sorunları ile ilgilenen bir şirket olarak gösterilmiştir.


Markafoni – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Ferhatpaşa Mh. Çatalca Yolu Cd. No:69/1 Çatalca / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0850 340 08 08
Merkez: 0212 789 49 20


Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir