Mavi Jeans Giyim müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Mavi Jeans Giyim müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Tekstil alanında gerçekleştirmiş olduğu hamleler ile ülkenin önde gelen firmaları arasında yer almayı başaran Mavi, 1991 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul’da başlayan kuruluş serüveni 26 yılda onun bir ülkenin en popüler markalarından birisi haline gelmesine olanak sağlamıştı. Üretimleri, Türkiye’de moda sektörünün değişmesine, gelişmesine, daha üst sınıflara aktarılmasına olanak sağlamıştır. Türkiye’nin haricinde başta ABD, Almanya, Kanada, Rusya, Hollanda, Avustralya gibi 35 ülkede daha satışlarını başlatmış olup 400’den farklı nokta açılışında bulunarak dünya markası yolunda ilerlemelerini artırmıştır. Bununla beraber anlaşmalı olduğu 5,000’den farklı satış noktası başta Avrupa olmak üzere dünyanın tüm noktasına Mavi ürünlerini dağıtmaya devam etmektedir.

Mavi, ürünleri ile ön plana çıkan bir şirket olmasından dolayı üretim aşamasına oldukça önem veren, en iyi tasarımcılarla çalışarak en kaliteli kumaşları bünyesinde barındırmaya çalışan bir şirket olarak ön plana çıkmakta. AdrianoGoldschmied, Venucia de Russi Türkiye’ye ilk defa Mavi aracılığı ile gelmiş olup ülkemizde ilk defa çizimler gerçekleştirmişlerdir. Sadece üretim alanına servet harcayan şirket, kot pantolon alanında ülkemizin en çok tercih edilen şirketleri arasında seçilmiştir. Türkiye’nin en ünlü isimlerini uzun süre reklam yüzü olarak kullanan şirket, yaptığı anlaşmalar sonucunda Adriana Lima ile anlaşmış, Lima’yı uzun süre ekranların karşısında reklam yüzü olarak kullanmıştır. Şirketin dünya başarılarını dile getirecek olursak;

Mavi Jeans’ın başarı sadece yurtiçinde değil yurtdışında da tasdik edilmiştir. 2006 yılında Times Dergisi tarafından yapılan bir açıklama sonucunda şirket dünyanın en iyi ve en prestijli 16 Jeans firmasından birisi seçilip olup geleceğin en parlak firmalarından birisi olarak gösterilmekte. 2004 yılında yine ABD içerisinde yayın gerçekleştirmekte olan Cosmogirl Dergisi, okuyucuları için düzenlemiş olduğu bir anket sonucunda En Seksi Jeans ödülünü Mavi Jeans’a vererek global başarılar elde etmesine olanak sağlamıştır. Başarılar sadece bu kadar ile sınırlı olmayıp Kanada sınırları içerisinde de devam etmiştir. 2009 yılında Kanada’da gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda En Popüler Jeans ajansları ve mağazaları listesinde Mavi ilk sırada gösterildiğini hatırlatmak istiyoruz.


Mavi Jeans Giyim – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad.No:53 Kağıthane / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0850 288 62 84


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir