Medical Park Hastanesi müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Medical Park Hastanesi müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Medical Park Hastaneler Grubu, Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük girişimlerinden birisi olarak gösterilmekte. Şu an için 15 şehirde faaliyet gösteren sağlık grubu toplamda 22 hastane sahibi olmakta olup profesyonel sağlık çözümleri meydana getirmekte. İlk hastanesini 1993 yılında açan şirket, küçük bir ofis içerisinde hizmet vermeye başlarken bugün 600,000 metrekarelik bir toplam alana sahip olan dev bir sağlık kuruluşu haline gelmiştir. 22 hastanesinde toplamda 14,000 sağlık personeli çalıştığını söylemek istiyoruz. Medical Park Hastaneler Grubu içerisinde toplamda 170 ameliyathane ile beraber 4,500 yatak kapasitesi ile sektörde oldukça öncü konumda yer almakta. Sağlık alanında şirketleşmesi gerek ülke standartlarında gerekse global ölçekteki standartlara uygun hareketler gerçekleştirmesine neden olmakta.

Medical Park, hastane standartlarını kurulduğu yıllardan bu yana oldukça yüksek tutmuş, alanında en iyi cihazları ilk olarak temin ederek hastaları için iyi şartlar altında sunmakta. Modern bir tesis olmasında dolayı hastane ücretlerini oldukça yüksek olduğunu düşünen kişilerin yanıldığını söyleyebiliriz. Ülke içerisinde her kesimin ekonomik şartlarına uygun sağlık fiyatları sunması aslında kısa sürede yükseliş kazanmalarına büyük oranda katkı sağlamakta. Ülke içerisinde yaşayan herkesin eşit şartlar altında sağlık sorunlarına çözümler sunmak adına reklam ve tanıtım çalışmalarını eşit olarak sunmakta. Bu anlamda sponsorluk faaliyetlerine önem veren şirket, tüm spor dallarında ülkemizi temsil eden sporcuların tüm sağlık isteklerine profesyonel ve ücretsiz yaklaşımlar sergilemekte.

Medical Park Hastanesi, sahip olduğu personellerin tamamını yurt içerisinden karşılamaktadır. Anlaşmalı olduğu üniversitelerden uzman bir şekilde sağlık personellerinin yetişmesini sağlayan şirket, uzman kadrosunu da yine aynı şekilde ülke içerisinde yetişmiş kişilerden seçmeye çalışmakta. Bu anlaşmaları ile hem nitelikli personel yetişmesine olanak sağlamakta hem de personel yetişimine katkı sağlayan üniversiteleri de geliştirmekte. Son zamanlarda sadece sağlık alanda faaliyetler gerçekleştirmeyen Medical Park, birçok sosyal sorumluluk projesine dahil olarak ülke içerisinde bazı sorunlara kendi çapında çözüm önerileri getirmeye çalışmaktadır. Birçok önemli hastalığın ülkemiz içerisinde tedavi edilebilmesine olanak sağlayan şirket, son yıllarda yurtdışından da hasta kabulüne başlayarak oldukça ilerilere gittiğini açıkça göstermiştir.


Medical Park Hastanesi – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Medical Park Genel Müdürlük Adres: Flatofis Haliç Defterdar Otakçılar Caddesi No:78 Eyüp / İstanbul – Türkiye
Medical Park Müşteri Hizmetleri: 444 44 84
Medical Park Genel Müdürlük: 0212 227 55 55


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir