Modanisa müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Modanisa müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Tesettür giyim alanında oldukça iddialı bir çıkış yakalayan Modanisa, bu alanda alışveriş gerçekleştiren tüm kadınların gözbebeği durumuna gelmiştir. Faaliyetlerinin tamamını online ortamlardan yürütme kararı alan marka, açıldığı günden bugüne kadar atmış olduğu adımlar sayesinde tesettür giyimin en prestijli merkezlerinden olarak gösterilmekte. Zamanla yakalamış olduğu yükseliş, global alanlarda da çalışma gerçekleştirme olanağı tanımış ve İslami ülkelerin neredeyse tamamına ihracat yapabilecek boyuta ulaştırmıştır.Modanisa, online alışveriş dönemlerinin başladığı ilk anlarda kurulmuş olup tesettür giyim ihtiyacının neredeyse çoğunu karşılayabilecek kapasiteye sahip olması büyümesine ve gelişmesine büyük katkı sağlamıştır.Dijital reklamcılık faaliyetlerine ayrılan büyük bütçe, ürünlerin kısa zamanda tükenmesine, yeni reklam harcamalarındaki bütçenin artmasına da katkı sağlamıştır.

Modanisa, 2011 yılında kurulmuş bir şirket olup, E-ticaret alanında ülkemizde açılan ilk oluşumlar arasında yer almakta. 6 yıl gibi bir süreç içerisinde konumunu oldukça değiştiren ve yükselten şirket, 3 girişimci tarafından kurulmuş olup muhafazakâr olarak adlandırılan kesim için tesettürlü ürün satışı gerçekleştirmekiçin çalışmalara başlamıştır. Kerem Türe, Lala Tüzün ve Sami Güzel tarafından başlatılan bu girişim emeklerinin karşılığını oldukça kısa bir sürede alarak ülke içerisindeki birçok yatırımcı tarafından da desteklenmeyi başarmıştır. İlk yatırımlarını 1 milyon dolar üzerinden alan şirket, ürün yelpazesini genişletmiş, Türkiye’nin yanında 10’a yakın ülke içerisinde de satış gerçekleştirmeyi başarmıştır. Kadrosunu hiçbir zaman bozmayan şirket, ufak bir merkezden oldukça büyük bir operasyon merkezine taşınarak çalışmalarını kurumsal çatı altında yürütmekte.

AslanobaCapital şirketinden almış olduğu 1 milyon dolarlık yatırımı oldukça güzel bir şekilde değerlendiren Modanisa, büyümeleri sonucunda hisselerinin %9 gibi bir kısmını 3,5 milyon dolara AslanobaCaptial şirketine satmıştır. Geleceği parlak olarak gördüğü bu yatırım sonucunda ekstre bir 2 milyon dolar yatırım almaları 40’dan fazla ülkeden günlük 4 milyon ziyaretçi almalarına olanak sağlamıştır. Global bir şirket olmalarına karşın Modanisa günümüzdeki siparişlerinin %80 gibi bir kısmını ülkemizden almakta olup yurtdışı faaliyetlerinde henüz artış meydana getirememiştir. Tesettür kesim için her yıl trend ürünler piyasaya sürmesi muhafazakâr kesim için oldukça pozitif karşılanmıştır.


Modanisa – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Halk Caddesi No:37 Sunar İş Merkezi D:20 Ahmediye – Üsküdar / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0850 333 64 72
Genel Müdürlük: 0216 474 74 99


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir