Morhipo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Morhipo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Boyner Holding çatışı altında faaliyetlerine 2011 yılında başlayan Morhipo, Türkiye’de daha önce uygulanmamış bir sisteme imza atmış, ülke genelinde bulunan binlerce özel markanın yeni sezon ürünlerini tüketicilere oldukça düşük fiyatlarla buluşturmayı başarmıştır. Bazı dönemlerde indirimli fiyatlar üzerine ekstre %90 oranında yansıyan indirim mağaza fiyatlarına oranla internetten güvenilir olarak hesaplı bir alışverişin kapılarını aralamakta. Erkek, kadın ve çocuk ve yaşam kategorisi altında binlerce ürün çeşitliliğinin bulunması alışverişler sırasında seçim ve karşılaştırmaların yapılabilmesine olanak sağlamakta. Sipariş oluşturtulması durumunda İstanbul içine aynı gün, diğer illerin mesafesine göre en geç 48 saat içerisinde gönderimde bulunan Morhipo, öncelikle müşterilerin mutlu olabilmelerinin önünü aralamakta.

Daimî olarak Morhipo’dan alışveriş yapan kişiler, üye profillerinde yaptıkları alışverişlerden biriken Hipo Para ile ücretsiz olarak alışveriş yapabildiğini, bu uygulama sayesinde yıl içerisinde birçok kez tasarruf sağlandığı belirtilmekte. Herhangi bir olumsuzluk ya da beden sıkıntısı çeken kişiler almış oldukları ürünleri 15 gün içerisinde koşulsuz bir şekilde iade ederek ücretlerinin tamamını geri alabilmekte. Dünya üzerinde gelişen E-Ticaret sektörü içerisinde ülkemizi oldukça güzel bir şekilde temsil eden Morhipo, kurumsal faaliyetleri ile Boyner Holding’den bağımsız kararlar da alabilmekte. Diğer oluşumlar gibi geçmiş sezon ürünleri satmak yerine güncel ve sadece yeni moda trendlerin satışını gerçekleştirmesi özellikle genç kesimin dikkatini çekebilmekte.

Morhipo, sadece kıyafet alanında faaliyet göstermediği, ev ve ev ihtiyaçları konusunda da istenilen ürünlerin tamamına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için yaptığı özel antlaşmalar sayesinde evler için gerekli olan her ürün ve dekor malzemelerini özen ile raflardaki yer almalarını sağlamış ve güvenilir bir şekilde aileler ile buluşabilmesine olanak sağlamıştır.Morhipo güvencesi ile satın alınan tüm ürün ve kıyafetler ünlü markaların arkalarında durdukları ürünlerden oluşmaktadır. Gerekli iletişim kanalları üzerinden 24 saat iletişim kurulabilir olan Morhipo, gerek personel ve operasyon ekibi ile hem ürünlerin tedariğini hem de kargo gönderimlerini kusursuz bir şekilde takip edebilmekte. Eğer daha önce alışveriş yapmadığınız alanlar içerisinde yer alıyorsa; en azından internet adresini ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Morhipo – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Büyükdere Cad. No: 237 Noramin İş Merkezi Giriş Katı Maslak / İstanbul – Türkiye
Telefon: 0850 222 30 90


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir