Mudo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Mudo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Hazır giyim başta olmak üzere dekorasyon ürünleri üzerine faaliyet gerçekleştiren MUDO, 1964 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kurucu ortakları Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün olan şirket, isimlerinin ilk 2 hecesini bir araya getirerek mağazanın bugünkü ismini ortaya çıkarmışlardır. İlk zamanlarda büyük heyecanlarla kurulan şirket 50 yıl gibi bir sürede bugünkü haline gelmiş, bu süreç içerisinde birçok zorluklar yaşayarak yerinde riskler alarak konumunu elde etmiştir. Bugün Türkiye ile beraber Dubai içerisinde de faaliyetler gerçekleştiren şirket, 100’den fazla mağaza açarak her birini eşzamanlı olarak koordine ederek ürünleri zamanında ulaştırmaya çalışmakta. Ülke içerisinde alanında marka olabilmek adına çalışmalarda bulunan şirket, Özge Ulusoy ile yaptığı anlaşma sonucunda ünlü ismi marka yüzü olarak kullanmış ve başta televizyon olmak üzere dijital alanlarda reklam çalışmalarında kullanmıştır.

İlk kurulduğu yıllarda sadece tişört, hediyelik eşya ve plak gibi ürünlerin satışını gerçekleştiren şirket, 1964 yılında ülkede büyük bir yeniliğe imza atarak ilk baskılı tişört üretimleri gerçekleştirmeye başlamıştır. Şirketin ortaklarından olan Mustafa Taviloğlu 1968 yılında Paris’e giderek modayı canlı yerinde takip etmiş, ülkemiz içerisinde bu alanda yer alan eksiklikleri tespit ederek ürün üretimlerine başlamıştır. Aynı yıl İstanbul Erenköy içerisinde açılan MUDO Store, ürünlerin pazarlanmasında büyük katkılar sağlamış, alanında bir ilke imza atabilecek çalışmaları meydana getirmiştir. 1980 yılında İstanbul’da reklam çalışmaları başlayan şirket billboard reklamları kullanmaya başlayarak markalaşma çalışmalarını oldukça erken bir süreç içerisinde başlatmıştır.

1990 yılına kadar hediyelik eşya başta olmak üzere tişört üretimleri gerçekleştiren şirket, 1990 yılında ilk aksesuar üretim merkezini faaliyete geçirterek MUDO Pera adlı mağazasını Beyoğlu’nda hayata geçirmiştir. Daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek adına mobil alanda da çalışmalar gerçekleştirmesi satışlarında ciddi artışlar meydana gelmesine olanak sağlamıştır. MUDO 2.0 adını vermiş olduğu mobil uygulama hem Android mağaza içerisinde hem de İOS mağaza içerisinde yer almış olup uygulama üzerinden güvenli alışveriş yapabilme özelliklerine sahip olmakta. 2000’den fazla çalışanı bulunan şirket şu an için Mustafa Taviloğlu tarafından yönetilmekte olup başarılı bir ilerleme kat etmekte.


MUDO – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi Bahçeler Sokak No:10 Şişli / İstanbul – Türkiye
MUDO Müşteri Hizmetleri: 444 68 36


Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir