Müge Anlı ile Tatlı Sert programı başvuru ve telefon iletişim bilgileri

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı başvuru ve telefon iletişim bilgileri

Sabah kuşağının vazgeçilmezleri arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, milyonlarca kişi tarafından takip edilmekte olup yayın hayatına girdiği günden bu yana sürekli reytinglerde birinci olmayı başarmış ve başarmaya devam etmektedir. Programın sunuculuğunda görev alan Müge Anlı aynı zamanda programın yapımcılığını da üstlenmekte olup birçok görev ve sorumluluğu tek başına üstlenmektedir. Hüseyin Coşkun yönetmenliğinde çekilen program, 2008 yılından günümüze kadar sürmekte olup yıllar içerisinde birçok sorunun çözümlenmesine katkı sağlamıştır. Programın amacı; kayıp durumlarında kişilerin arandığı, faili meçhul cinayetlerin araştırıldığı, hukuki alanda çözüm bulunamayan konuların ele alındığı bir program olarak gösterilmekte. Müge Anlı, programı tek başına yürütmemekte olup yayınlarında hazır olarak bulundurduğu uzmanlardan sık sık öneri ve fikirlerde istemektedir. Uzmanlardan bahsedecek olursak;

Meydana gelen olayların birçoğu adli olaylardan oluşmasından dolayı yayında sürekli olarak hazırda bulunan Avukat Rahmi Özkan, hukuk ve adalet alanındaki sorunlara anlık olarak müdahale etmekte olup gerekli sorulara profesyonel cevaplar vermektedir. Bununla beraber sürekli stres ve ateşli geçen yayın boyunca hazırda bulunan Psikiyatrist Profesör Doktor Arif Verimli, kişilerin hal ve hareketlerinden suçlu yada suç potansiyeli taşıyan kişileri tespit edebilmede oldukça başarılı olarak gösterilmekte. 9 yıldır aktif olarak yayın hayatına devam eden program bugüne kadar birçok kayıp vakalarını çözümlemiş, birçok faili meçhul cinayetin çözümlenmesini sağlamıştır.

Programın sunucu olan Müge Anlı 1973 yılında dünyaya gelmiş olup üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden almıştır. Televizyon alanındaki ilk çalışmalarına Kanal D stüdyolarında magazin programları ile başlayan Müge Anlı, magazin alanında oldukça başarılı bir program ortaya çıkararak her hafta ünlüleri ağırlayarak onlarda sohbetler etmekte idi. Bu program sonucunda sunuculuk alanında kendisini oldukça geliştirdiğini düşünen Müge Anlı farklı projeler hayata geçirebilmek adına magazin programından istifa ederek ATV ile anlaşma yapmaya çalışmıştır. 2008 yılında ekranların başına ATV’de tekrar çıkan Müge Anlı, Tatlı Sert programı ile adeta izleyicilerin gönlünde taht kurmuş olup milyonlarca izlenmeler kazanan büyük başarılar elde etmiştir. Aktif olarak yayın hayatına devam eden program şu an ki durumundan oldukça memnun görünmekte.


Müge Anlı ile Tatlı Sert – Başvuru Telefon Bilgileri
Adres: Merkez Mah. Degirmen Bahce Cad. A1 Blok No:25/26 Yenibosna / İstanbul – Türkiye
Müge Anlı Telefon İhbar Numaraları: 0212 354 44 25 – 0212 354 44 26
Müge Anlı Canlı Yayın Telefon Numaraları: 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı Numarası: 0535 365 52 52
Müge Anlı Programa Katılma Başvuru Numarası: 0212 354 44 25 – 0212 354 44 26


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir