Okan Üniversitesi öğrenci işleri telefon ve iletişim bilgileri

Okan Üniversitesi öğrenci işleri telefon ve iletişim bilgileri

Okan Eğitim, Kültür ve Spor Vakfı tarafından 1999 yılında kurulan Okan Üniversitesi, ülkenin vakıf alanındaki en genç ve en dinamik kuruluşlarından birisini oluşturmakta. Kuruluş aşamasında iken ülkedeki eğitimi bütünü ile ele alan üniversite eğitim ve öğretim dönemine 2003-2004 dönemi içerisinde başlatmıştır. Kuruluş aşamasında iken henüz kampüs inşaatı devam eden üniversitenin modern bir dış görünüşe kavuşması 2006 yılında biten Akfırat kampüsü ile sağlanmaya çalışılmıştır. Okan Üniversitesi, İş Yaşamına En yakın Üniversite sloganı ile her eğitim ve öğretim döneminde öğrenciler ile buluşmanın mutluluğunu yaşamıştır. 2006 yılından bu yana mezun olan öğrencilerin neredeyse tamamı iş hayatına kazandırılıp sloganının hakkını yerine getirilmeye çalışılmıştır.

Okan Üniversitesi, akademik uzman kadrosu ile beraber öğrencileri mezuniyete hazırlayan özel ekiplere de sahip olmakta. İlk sınıftan itibaren öğrencilere iş yaşamını tanıtan üniversite, işletmelerde görev alımı sırasında meydana gelebilecek durumlar ve yeteneklerin kazanılması ile ilgili çalışmalarda bulunmaktadır. İkili ilişkiler başta olmak üzere birçok alanda düzenlenen etkinlik ve sertifika programları mezuniyet durumunda öğrencilerin diplomasına büyük oranda etkiler meydana getirmekte. Üniversite eğitimi ile beraber kampüsün sahip olduğu modern ve çağdaş mimari planları ile de ön plana çıkmakta. Kampüsün bulunduğu alanın ulaşım merkezleri ve Havalimanı yakınlarında bulunması öğrenciler için bir tercih etkeni olarak gösterilmekte.

Okan Üniversitesi, 2008 yılında faaliyete geçirdiği sosyal merkez ile öğrencilere başta sinema olmak üzere yüzme havuzu, sauna, alışveriş merkezi, kafeteryalar, spor alanları, basketbol, futbol teniz salonları gibi ayrıcalıklar sunmaktadır. Şehir dışından gelen öğrenciler için özel olarak hazırlatılan öğrenci yurtları, lüks ve tüm ihtiyaçları karşılayabilecek bir yapıya sahiptir. Özel üniversite olmasına karşın başarılı öğrenciler için herhangi bir ücret talep edilmediği gibi tercih edilmeleri durumunda aylık belirli oranlarda burslar dahi verebilmektedir. Her öğrenci için geçerli olan ilk tercihe %50 burs oranı birçok açıdan güzel bir eğitimin alınmasına olanak sağlayacak. Okan Üniversitesi, başta Tıp olmak üzere birçok akademik alan ile ilgili çalışmalar yürüten ülkenin çağdaş ve modern eğitim kuruluşları arasında zirve adayı olma yolunda ilerlemekte.


Okan Üniversitesi – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü Akfırat – Tuzla / İstanbul – Türkiye
Telefon: 0216 677 16 30 – 444 OKAN (6526)
Faks: 0216 677 16 47


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir