Oxxo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Oxxo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türkiye’deki ilk mağazasını 1993 yılında açan Oxxo, giyim alanında kendisine has çözüm önerileri getirerek bir anda modanın baş köşesine oturmuş bir firma olarak gösterilmekte. Şu an için 30’a yakın bulunan yurtiçi mağazası içerisinde yalnızca gerçek bir giyimin nasıl olması gerektiğini bilen kadınlara hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda 15’ten fazla şubeyi Suudi Arabistan’a açan şirket, dünya üzerinde bulunan her yaşam karasına hizmet götürmeye çalışmaktadır. Genellikle gençler ürerine ve belirli bir elit kesim üzerine sunmak istemesi firmayı diğer hazır giyim markalarına oranla özel bir şirket gibi hissettirmektedir. 27 mağazası bulunan Oxxo Türkiye’de ki faaliyetlerinin tamamını büyük şehirlerde organize etmeye çalışmaktadır.

Bir firma isterse dünyanın en büyük ve en gelişmişi olsun fakat her noktaya her insana maalesef ki hizmet götüremez. 7 milyardan fazla insan dünyanın her köşesinde bir şekilde yaşamını sürdürmeye çalışmaktadır. Dünya üzerinde bulunan her insana ulaşabilmenin en kolay ve güzel yollarından birisi olarak gösterilen online alışveriş, internet üzerinden yapılarak erişimi bulunan herkes için sepet oluşturabilme imkânı tanımakta. İstanbul içerisinde açmış olduğu ilk şube oldukça fazla insan tarafından tercih edilmiş, ürünleri oldukça kısa sürede bitirmiş olup fiyat avantajları ile ön plana çıkmıştır. Birçok insan Oxxo firmasının ismini duyduğunda ilk olarak ucuz fiyatlarını dile getirmektedir. Firma, ürünlerinin tamamını piyasanın oldukça aşağısında satmasından dolayı herhangi bir indirim yapma, kampanya düzenleme gibi gereksinimlere ihtiyaç duymamıştır.

Son yıllarda yapmış olduğu anlaşmalar Oxxo firmasının dünya üzerinde büyük reklam çalışmaları yapmaya teşvik etmiştir. Ürün kalitesinde herhangi bir değişiklik meydana getirmeyen şirket, önceki yıllara oranla ürün fiyatlarında bariz artışlar meydana getirmiştir. Son zamanlarda bu durum müşteriler tarafından oldukça dikkat çekmiş olup alışverişlerde kısmi olarak azalmalar meydana getirmelerine neden olmuştur. Global bir şirket olmasından dolayı fiyatlarını Dolar kuru üzerinden belirleyen şirket, ülkemizden ciddi anlamda gelir elde etmektedir. 2018 yılında 100’den farklı ülkede 1000’lerce mağazaya ulaşacak olan Oxxo, katma değer oluşturabilmek ve büyük istihdam alanları meydana getirebilmek adına büyük çalışmalarda bulunacak.


Oxxo Giyim – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. No:33 Bahçelievler / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0212 503 43 53


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir