Özdilek müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Özdilek müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

50. yılını kutlamaya hazırlanan Özdilek Holding, temellerini 1971 yılında atmış olup bugüne kadar birçok gelişimini kendi gayretleri ile kazanmış bir şirket olarak gösterilmekte. Girmiş olduğu her sektörde lider olabilmek için çalışan şirket, bir dünya markası olmak için çalışmakta olup müşteriler için en iyi seçenekler oluşturmaya çalışmaktadır. Güvenirlik konusunda oldukça müşterilerin onayını alan şirket bugün başta ev tekstili olmak üzere gıda, sağlık, kafeterya, restoran, sinema ve alışveriş merkezi gibi oldukça farklı alanlarda faaliyetleri bulunmaktadır. Farklı alanlarda bulunan mağazalarında toplamda 10,000 personel çalıştıran Özdilek, her yıl ortalama olarak 55 milyon kişi tarafından ziyaret edilmekte. Bugüne kadar geldiği noktada hangi sektörlerde ne gibi faaliyetler gerçekleştirdiği ile ilgili bilgiler;

Özdilek, ilk mağazasını 1967 yılında Bursa’da Kapalı Çarşı içerisinde açmıştır. 30 metrekare büyüklüğünde bulunan havlu mağazası, perakende alanına girmelerine neden olan en büyük girişimlerinden birisi olarak gösterilmekte. Havlu dükkanı ile girdiği bu yolculuk sonucunda bugün 14 adet büyük alışveriş merkezi, 6 hipermarket sahipliği yapmaktadır. Bununla beraber 3 adet departman mağazasına sahip olan Özdilek, 120 adet ev ve tekstil ürünlerinin satışını yaptığı küçük nokta merkezlerine sahiptir. İnsanların hangi alanda olursa olsun ihtiyaç duyacağı ürünlerin tamamına sahip olmakla birlikte kaliteyi en uygun fiyatlarla sunuyor olması da büyümesine büyük oranda katkı sağlamakta.

Özdilek, ev tekstil ürünleri konusunda kendisini geliştirmiş olup Türkiye’de 800’ü aşkın bayide ürünlerin pazarlanmasını sağlamaktadır. Bununla beraber anlaşma yaptığı 20’den fazla ülkede de ürünlerini pazarlıyor olması dünya markası olabilmesinde büyük katkılar sağlamakta. Dünya üzerinde 5,000 noktada satılan Özdilek ürünleri ev tekstili konusunda ülkemizi oldukça güzle olanaklar ile temsil edebilmekte. Havlu, bornoz gibi ürünlerde ülkemizin en çok tercih edilen markası olabilmesinin yanında yaşam konseptine uygun alanının bulunması güzel ve zevkli bir alışveriş kültürünün oluşmasına olanak sağlamakta. Bursa’da başlayan serüven bugün 14,000 ton havlu üreten bir şirket ve yıllık 10,000 ton havlu üreten bir merkez almasına olanak sağlamıştır. Ürünlerinin tamamını kendisi üreten Özdilek, kesinlikle aracı bir şirket ya da kuruluştan ürün temini yapmamaktadır.


Özdilek – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Soğanlı Mah. İstanbul Cad.No:343/3 Osmangazi / Bursa – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 444 44 16


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir