Pınar müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Pınar müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

1973 yılında kurularak süt ve süt ürünleri, et ürünleri ve su satış alanlarında faaliyet göstermeye başlayan Pınar, her yıl kendisine özel gelişimler meydana getirmesi ile tüketicilerin bir numaralı tercihleri arasında yer almayı başarmıştır. Oldukça geniş bir kategori içerisinde yüzlerce çeşitliliğe sahip olan şirket, kendi alanında dünya markası olmuş isimleri örnek olarak eş değer hizmetleri ülkemize taşımak istemiş ve oldukça da başarılı olduğu görülmüştür. Pınar Süt ve Pınar Et olarak adlandırılan şirket, Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu bünyesinde yönetilmekte olup oldukça radikal başarılara imza atmış durumdalar. Şirketin farklı bölümlerinde görevlendirilen 5,000 çalışan, günlük üretimlerin zamanında tüketici ile buluşmalarını sağlamakta olup büyük özveriler göstermektedirler.

Ülke ekonomisinde meydana gelen yükselme insanların tükettiği ürünlerde kaliteye önem vermelerine neden olmuş durumda. Bu nedenden dolayı birbirleri ile rekabet eden işletmeler, ürün çeşitliliğinden ziyade artık kaliteye önem vererek standartların üzerinde çalışmalar ortaya koymaya çalışmaktadır. Bu doğrultuda Sağlık, Lezzet ve Yenilik sloganı ile sektör içerisinde yer alan Pınar, rakiplerine oranla oldukça kaliteli üretimler gerçekleştirmekte. Türkiye’de ilk olarak süt ve süt ürünleri satışında bulunan şirket, insanların dengeli ve düzenli beslenmelerinin önünü aralamıştır. Ürünlerinin tüketimi sadece Türkiye ile sınırlandırılmamış olup dünyanın birçok merkez notasına gönderilerek ihracat çalışmalarının da yürütüldüğü bilgisi paylaşılmakta. Her yıl düzenli olarak almış olduğu ödüller başarısının boyutunun dışarıdan görülmesini sağlamakta.

Süt ve süt ürünleri kavramı standart bir halde iken Pınar oldukça değişiklikler meydana getirmeyi başarmıştır. Bu kategori içerisinde onlarca ürün çeşitliliği meydana getirmiş olup her isteğe göre düzenlemeler yapmaya gayret göstermiştir. Salam, sosis, sucuk gibi ürünlerle süslediği çeşitlilik reyonu ailelerin neredeyse tüm ihtiyaçlarına şeker gibi gelmekte. Öğrenci dostu, kahvaltıların renk ışığı, gelişim aşığı olan ürünler, taze taze olarak fabrikalardan çıkış yaparak raflardaki yerini almakta. İnsanların sağlıklı olarak beslenmelerini gıda ürünlerinin yanında su ile de taçlandıran şirket, pH ve besin değeri oldukça yüksek olan Pınar suları ile bu sektör içerisinde de başarılar yakalamaya çalışmaktadır.


Pınar – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Pınar Genel Müdürlük Adres: Kemalpaşa Caddesi No:317 Pınarbaşı / İzmir
Pınar Müşteri Hizmetleri: 444 76 27


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir