Profilo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Profilo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Dayanıklı Ev Aletleri Sloganı ile faaliyetlerine başlayan Profilo, İstanbul merkezli bir beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri üreticisidir. 1976 yılında kurulan şirket, üretimlerini yurt içinde yaygınlaştırdığı kadar Avrupa’ya da göndererek dünya markası olabilme imajını oldukça kısa bir sürede kazanmıştır. Üretimler, Türkiye’de gerçekleşmekte olup daha çok Marmara bölgesinde bulunan fabrikalarda yürütülmeye çalışılmaktadır. Profilo şirketinin kurucusu olarak gösterilen JakJamhi, Yahudi asıllı bir Türk olup ülke ekonomisinin gelişiminde önemli bir paya sahip olduğu görülmüştür. Şirketin üretimleri daha çok beyaz eşyalar başta olmak üzere ankastre cihazlar, klima, elektrikli süpürge ve elektrikli küçük ev aletlerinden oluşmaktadır. Yurt içerisinde bulunan 1200’ü aşkın etkili servis noktası ile müşterilerine anlık çözüm önerileri getirmekte.

Profilo, 1995 yılında almış olduğu bir karar ile faaliyetlerini BSH şirketler grubu altında yürütmeye karar vermiştir. BHS, başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok bölgesine elektrikli ev aletleri ve beyaz eşya gönderimi yapan dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olarak gösterilmekte. 1967 yılında kurulan BSH şirket, 2015 yılı verilere göre satmış olduğu ürünlerden 12 milyar dolar gibi bir ciro elde etmiştir. Dünya üzerinde 50 ülkede aktif olarak yer alan BSH, 80 farklı şirketle ürünlerini global Pazar içerisine gönderebilmekte. 40 farklı ülkede bulunan fabrikalar içerisinde 100,000’e yakın personeli bulunmaktadır. Profilo şirketinin de aralarında bulunduğu BSH Global, Siemens’in de %50 hisselerinin de sahbi olarak görülmekte.

BSH şirketi, faaliyetlerini Türkiye’de 1992 yılında başlatmış olup hizmetlerini Profilo, Bosh ve Siemens firmaları adı altında ürütülmekte. Son sistem tasarruflu ve güvenli ürünlerin satımını ve dağıtımını gerçekleştirmekte. Sıfır üretimini Marmara bölgesinde yer alan fabrikalarda gerçekleştiren şirket, bakım ve onarım hizmetlerini ülke içerisinde bulunan 1200’den fazla bayiliğe bırakmıştır. Ürünleri genel olarak 5 ile 10 yıl arasında garantisi bulunmakta olup gerekli güvenceyi yılların birikimi ile sağlamaktadır. Profilo adı altında üretimler halen devam etmekte olup beyaz eşya alanının en gözde, en sağlam ürünleri gerek yurt içerisinde, gerekse yurt dışında bulunan kullanıcıların hizmetine sunulmakta.


Profilo – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Genel Müdürlük: Cemal Sahir Sok. No: 26-28 Mecidiyeköy / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 444 77 66


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir