PTTCell müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

PTTCell müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

1840 yılında kurularak günümüze kadar birçok yeniliğe ve değişiğe imza atan PTT, iletişim alanında teknolojinin meydana getirdiği yeniliklerden son sürat etkilenerek yeni hizmetler meydana getirmekte. İlk kurulduğu yıllarda Posta ve Telefon alanları le ülkemizdeki iletişim sorununu ortadan kaldıran PTT, günümüzde mobil alanda kullanıcılarauygun fiyattan maksimum hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 2013 yılında bu konu üzerine başlattığı çalışmalar sonucunda bir piyasa araştırmasında bulunan şirket, mobil alanda büyük değişiklikler oluşturmak adına hizmetler getirmeye çalışmaktadır. Hızlı bir çalışma yürütmek adına altyapı oluşturmaktan ziyade var olan iletişim operatörlerin altyapısını kullanmak isteyen PTT, eski adı Avea olan Türk Telekom ile anlaşma yaparak altyapıları üzerinden hizmet vermeye başlamıştır.

PTTCell adı altında iletişim alanında yer almak isteyen PTT, anlamalı olduğu altyapı içerisinde müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına büyük çalışmalarda bulunmuş, kullanıcıların iletişim alanında en uygun ücretler ile hizmet alabilmesi için büyük değişiklikler meydana getirmiştir.  Standart bir operatör gibi kullanıcılarına hem faturalı hem de faturasız paketler geliştiren PTTCell insan odaklı bir hizmet yapısı ortaya çıkarmaya çalışmıştır. Bir kişi PTTCell bünyesinde nasıl hizmet alabileceğinden bahsedecek olursak; Her şehir ya da ilçe merkezinde bulunan PTT merkezine giderek gerekli başvurularda bulunabilirsiniz. Faturasız hat almak isteyen kişiler kimlik belgelerini getirerek kolay bir şekilde PTT bünyesindeki mobil iletişim alanında yer alabilirler.

Faturalı hat sahibi olmak isteyen kişiler, kimlik bilgileri ile beraber son iki ay içerisinde ödemesi yapılmış bir fatura getirmeleri durumunda PTTCell bünyesinde yer alabilirler.İstediğiniz paketler üzerinden işlemlerinizi yaptırabilir, PTTCell SIM Kartınızı alarak bu aile içerisinde yer alabilirsiniz. Başka bir operatör içerisinde yer alan numaranızı PTTCell’e taşıyabilir, herhangi bir tarifeye bağlanabilir. TL yükleme fatura ödeme işlemlerinin nasıl olacağına gelecek olursak; PTT’ye ait olan tüm ATM’ler üzerinden fatura ödeme ve cep TL yükleme işlemleri yapılabilmektedir. Bununla beraber PTT şubeleri üzerinden vezneden de cep TL ve fatura ödeme işlemleri kolay bir şekilde yürütülmektedir. PTTCell bünyesinde yer almak, var olan paketleri incelemek adına internet sitesine giriş yapabilir, iletişim bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz.


PTTCell – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
PTTCell Genel Müdürlük Adres: Bağlar Mh. Yalçın Koreş Cd. Fidan Sk. No:22 Güneşli / İstanbul
PTTCell Müşteri Hizmetleri: 444 6 788


 

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir