Pull & Bear müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Pull & Bear müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Giyim ve aksesuar ürünleri bakımından dünyanın en büyük şirketleri arasında yer alan PullandBear, 1986 yılında İspanya’da kurulmuştur. Galiçya’da ilk kuruluş yıllarda New Wear, S.A. adında kurulan şirket sonradan almış olduğu bir karar ile ismini PullandBear olarak değiştirmiş, piyasaya yeni ismi ile giriş yapmayı tercih etmiştir. Hizmetlerini bölgesel ya da ülke içerisinde yönetmeme kararı alan şirket, oldukça değişik stratejiler uygulayarak kısa sürede dünyanın birçok ülkesine sıçramış, açmış olduğu mağazalar ile bulunduğu ülkelerin moda alanında değişiklikler meydana getirmiştir. Tercih edilmesinin en büyük etmenlerinden birisi de ürünleri perakende olarak satışa sunması, sıklıkla oldukça uygun fiyatlardan indirim yapması olduğunu söyleyebiliriz.

Kendi toprakları olan İspanya’da 300’e yaklaşan mağaza sayısı bulunan PullandBear, 70’den fazla ülkede 1000’e yaklaşan mağaza sayısı ile ön plana çıkmaktadır. Ekiplerinde toplamda 5000 kişi çalıştıran şirket, giyim alanındaki başarılarının aynısını aksesuar alanında da meydana getirerek büyük başarılar elde etmeyi başarmıştır. Asya kıtasında oldukça etkin bir marka olarak gösterilmesi tahmin edildiği gibi ürünlerin indirimli fiyatlarla satılmasından kaynaklandığını göstermekte. Son yıllarda üretimlerde kullanılan birçok parça ve ekipmanları kendi üretmesi ya da üretici firmalardan anlaşmalı olarak satın alması maliyetlerini ciddi oranda düşürmüş olup etiketler üzerinde ciddi anlamda fark edilebilir düzeye gelmesine olanak sağlamıştır.

PullandBear, dünya üzerindeki E-ticaret öncülerinden birisi olarak da gösterilmekte. 2010 yılında atmış olduğu temeller sonucunda internet adresleri üzerinden açılan online mağaza, firmanın tüm ürünlerini barındırmakta olup indirimli fiyatlarla sunulmasına olanak sağlamakta. Her bölgede bulunan mağazalar markanın tüm ürünlerini barındırmadığını, bu doğrultuda müşterilere ulaşmanın en güzel yollarından birisinin E-ticaret olduğunu dile getirmiştir. Sadece giyim alanında etkin olmayan şirket aksesuar alanında dünyanın en güzel ürünlerini üreterek piyasaya sürmekte. Birçok marka ile beraber aksesuar alanında ortak girişimde bulunan PullandBear, sadece aksesuar ürünleri ile dünyanın birçok pazarına giriş yaparak markasını ön plana çıkarabilecek girişimlere imza atmayı başarmıştır. Türkiye’de 40’a yakın mağazası buluna n şirket daha çok AVM içerisinde hizmet vermeye çalışmaktadır.


Pull & Bear – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Pull & Bear Genel Müdürlük Adres: Nispetiye Mah. Başlık Sok. No:3 Kat:4 Levent – Beşiktaş / İstanbul – Türkiye
Pull & Bear Müşteri Hizmetleri: 0850 282 50 04


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir