Sahibinden.com müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Sahibinden.com müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Seri ilanlar konusunda ülkemizde bir ilke imza atan Sahibinden, 200 yılında faaliyetlerine 2700 ilan ile başlamıştır. Türkiye’de ki E-ticaret sektörünün gelişimini başından sonuna kadar takip eden Sahibinden, yenilikçi ve dinamik ekibi sayesinde seri ilanlar konusunda alanındaki en güçlü oluşum olarak gösterilmekte. Aynı zamanda elektronik ticaretler ve ilanları konusunda da oldukça kapsamlı bölümlere hakim olan şirket, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 10 internet sitesinden birisi olarak gösterilmekte. Geçtiğimiz 17 yıl boyunca 42 milyon kayıtlı kullanıcı sahibi olan platform 263 milyon tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiştir. Aktif olarak yer alan ilanlar, bugüne kadar geçen süreçte 8 milyar kez görüntülenmiş olup 500 çalışanın ilanlarla sorumlu olduğu bir alan haline gelmiştir. 2017 yılı itibari ile aktif ilan sayısının 5 milyon olduğunu belirten yetkililer, 15 bine yakın kategori ile hizmetlerini sürdürmeye çalışmaktadır.

Başta en çok kullanılan kategorilerden bahsedecek olursak; emlak ve vasıta ve teknolojik ürünler konusunda milyonlarca ilanın yer aldığını, sunulan ürünlerin he ikinci hem de sıfır olarak yer aldığını söyleyebiliriz. Bununla beraber Oto yedek parça, donanım ve tuning ürünlerinin yer aldığını, öğretmen ve öğrencilerin bir araya geldiği ilanların da yer aldığını söyleyebiliriz. 17 yılın vermiş olduğu deneyim, sektör içerisinde atılması gereken ve adımların önceden tahmin edilmesine olanak sağlamakta. 500’den fazla personelin çalıştığı ofis içerisinde operasyon ayağını yürüten ekip, alıcı ve satıcıların mağdur olmamalarını sağlamak amacı ile işlemlerini kusursuza yakın bir şekilde yürütmekte.

İnternetin henüz yaygın olmadığı yıllarda hayata geçirilen bu proje ilk etapta oldukça eleştirilmiş, gazeteler varken kimse ilan takip etmek amacı ile internet kullanımı yapmayacağı belirtilmişti. Tüm olumsuzluk ve eleştirilere rağmen 2700 ilanla başlayan Sahibinden, il yılın sonunda 10,000 ilana ulaşmayı başarmıştır. Bu sürecin sonunda projenin başarılı olacağına inan şirket, seri ilanlar başta olmak üzere internet üzerinden galericileri ve emlakçıları bir araya getiren sistemin inşasını kurmaya başlamıştır. Gelirlerini artırmak isteyen emlakçı ve galericilerin de büyük ekmek kapısından biri haline gelmiştir.


Sahibinden.com – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Değirmen Yolu Cad. No:28 Asia OfisPark A Blok Kat:2 Ataşehir / İstanbul – Türkiye
Telefon: 0850 222 44 44


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir