Sarar müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Sarar müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Abdurrahman Sarar, tekstil alanında henüz 1944 yılında iken başlamış, bu alanda çalışmalarına küçük bir terzi dükkanı açarak başlamıştır.  Eskişehir sınırları içerisinde başlayan bu girişim kısa sürede büyüyerek yatırımlar yapmaya devam etmiş, başta ev tekstili olmak üzere giyim sektöründe fabrikalar açarak ülke geneline yayılarak meydana gelen tüm ihtiyaçları tek elden karşılamaya çalışmıştır. Günümüzde geldiğimiz noktada üretimlerinin %60’ını yurt içerisine dağıtan şirket, %40 oranındaki kalan üretimlerini yurtdışına göndererek global pazarlamaya katkı sağlamaktadır. Başta ABD, Rusya olmak üzere 28 dünya ülkesine ihracat gerçekleştiren şirket, Eskişehir’den yola çıkarak 60 yılda bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Global alanlarda etkinlik göstermek isteyen şirket, reklam ve sponsorluk çalışmaları ile tanınırlığını büyük oranda katkı sağlamaya devam etmekte.

Başta Trabzonspor olmak üzere Türkiye Milli Futbol Takımı gibi spor alanında faaliyet gösteren kuruluşlara sponsorluklar gerçekleştiren şirket, dijital medya ve televizyon reklamları aracılığıyla ürünlerini ve şirketini genişletmek adına büyük çalışmalar sergilemekte. Üretimlerini diğer firmalar gibi sıradanlıkla yürütmek istemeyen şirket, yapmış olduğu analiz çalışmaları ile müşterilerine en kaliteli ürünler ortaya çıkarmak adına özel ekipler kurmaya çalışmaktadır. Aktif olarak piyasa içerisinde bulundurduğu tüm ürünlerini pamuktan üretmek adına çalışmalarda bulunan şirket, pamuğun insanlar üzerindeki rahatlatıcı etkisini hissettirebilmek adına büyük çalışmalar sürdürmektedir.

Üretimlerinin yaklaşık %40’ını yurtdışına gönderen Sarar, satışlarını arıtmak adına Almanya, Hollanda ve Macaristan gibi ülkelere satış noktası açarak etkinliklerini artırmaya çalışmaktadır. Yurtiçinde aktif olarak bulunan mağazalar erkeklere ve kadınlara özel olarak açılmakta olup geniş bir şekilde hizmet verebilmek özenle oluşturmakta. Eskişehir’de şirketin kuruluşuna özel olarak özel bir mağaza gelişiminde bulunan şirket, mağazanın adını şirketin kurucusu olan Abdurrahman Sarar adını vererek ismini ölümsüz bir hale getirmeye çalışmakta. Şu an için şirketin yönetiminde bulunan Cemalettin Sarar, şirketin yönetimini oldukça güzel bir şekilde üstlenmekte olup gelişimleri hızlı bir şekilde yürütmekte. Mağaza üzerinden satış yapan şirket, aynı zamanda internet adresleri üzerinden de müşterilerine hizmet vererek ürünlerini 81 ile hızlı kargo aracılığı ile gönderebilmekte.


Sarar Giyim – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Fabrika Adres: Organize Sanayi Bölgesi 26110 Eskişehir – Türkiye
Sarar Giyim Müşteri Hizmetleri: 0222 236 09 00


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir