Seda ve Uğur’la Evleneceksen Gel başvuru formu ve telefon iletişim

Seda ve Uğur’la Evleneceksen Gel başvuru formu ve telefon iletişim

Son zamanların en çok konuşulan izdivaç programları arasında yer alan Seda ve Uğur’la Evleneceksen Gel, gerek katılımcıları ile gerekse sunucuların tutumu ile kısa zamanda büyük bir reyting kazandı. İzdivaç programından ziyade son zamanda yarışma ya da tartışma programına doğru dönüşmesi birçok izleyici kaybetmesine neden olmuştu. Bu tür programların toplumun ahlaki değerlerine zarar verdiği konusunda yapılan şikayetler sonucunu vermiş ve Seda ve Uğur’la Evleneceksen Gel programı başta olmak üzere televizyon dünyası içerisinde yer alan tüm izdivaç programlarının kaldırılmaları kararlaştırılmıştır. Bunun üzerine başta kanallar ve yapımcılar programların geleceği üzerine toplantı yaparak farklı formata bürünerek ekranlarda kalmanın yollarını aramaya çalışmıştır.

Bu süreç içerisinde Show TV üzerine düşen sorumluluğu yerine getirerek izdivaç alanında yeni bir programının yayınlanmayacağını, var olan Seda ve Uğur’la Evleneceksen Gel programının farklı bir formata bürünerek yayınlanacağını dile getirmiştir. Uzun yıllar boyunca izdivaç programını Uğur Aslan ile yürütmüş olan Seda Sayan, yeni programında Uğur Aslan’ın yer alıp almayacağı ile ilgili bilgileri henüz vermedi. Seda ve Uğur’la Evleneceksen Gel programı aslında evlenmek isteyen kadın, erkek, genç ve yaşlı kişileri bir araya getirerek kendilerine uygun taliplerle bir yuva kurmalarını sağlamaya aracılık etmekte idi. Birçok kişi programın amacı dışında kullanarak televizyon ve medya alanına giriş, yapmak, fenomen ya da ünlü olmak için bu tür yarışmalara katılması izleyiciler tarafından büyük tepki meydana getirmiştir.

Seda Sayan’ın Show TV içerisinde yeni projesinden bahsedecek olursak; izdivaçtan elde etmiş olduğu izleyici kitlesini oldukça farklı alanda kullanmak isteyen Seda Sayan, yeni konseptinde cezaevine girmiş kişilerin hikayelerini anlatmaya başlayacak. Cezaevine giriş sürecinde yaşanılan mağduriyetler, haksız ve yanlış alınan mahkeme kararları bu program sayesinde açığa çıkacak. Program sunma konusunda yılların vermiş olduğu bir deneyime sahip olan Sayan, bu projesinde de oldukça güzel sonuçlar alacak gibi görünüyor. Bu sayede mağduriyetleri gidermek isteyen Sayan, Seda ve Uğur’la Evleneceksen Gel programını tarihe gömmüş oldu. Yeni program ile ilgili açıklamalar, diğer yazılarımız içerisinde yer alacaktır.


Seda ve Uğur’la Evleneceksen Gel Yarışması – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Evleneceksen Gel Adres: Sefaköy Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Küçükçekmece / İstanbul – Türkiye
Seda ve Uğur’la Evleneceksen Gel Telefon: 0212 540 05 05
Seda ve Uğur’la Evleneceksen Gel Başvuru Formu: https://www.facebook.com/evleneceksengel/


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir