Sepaş Enerji müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Sepaş Enerji müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Hayatın her anına ışık tutuyoruz sloganı ile faaliyetlerine başlayan Sepaş Enerji, Kurumsal anlamda büyük çalışmalar gerçekleştiren nadide şirketlerden birisidir. Şirketin birikim ve tecrübesinden aldığı güç onu enerji alanında Türkiye’nin öncüleri arasında göstermeye yetmiştir. Sepaş Enerji, daha kuruluş sırasında ayaklarını sağlam temellere atmış, ortaklarını sağlam ve güçlü kaynaklardan seçmiştir. Türkiye’de ki en büyük sanayi kuruluşlarından birisi olarak gösterilen Akköz Holding, bu alana girebilmek adına Avrupa’nın enerji alanında en güçlü isimlerinden birisi olan CEZ Grup ile anlaşma yapmış ve kuruluşunu 2013 yılının ilk günü başlamıştır. Enerji alanında Dağıtım ve perakende satış lisansı bulunan şirket, bu alanda sahip olduğu nitelikleri oldukça güzel ve yerinde yerine getirerek hizmetlerini sürdürmektedir.

Başta Düzce, Bolu, Sakarya ve Kocaeli bölgelerinde dağıtım gerçekleştiren şirket, faaliyetlerini 4 yıllık süre boyunca 4 ile yayarak genişletmiştir. Amacı Elektrik Dağıtım konusunda bir numara olmak ve 81 bölgenin aydınlık konusunda tek tercih edilebilir şirketi olmak olan Sepaş Enerji, oldukça başarılı yöneticilerden oluşmakta olup stratejilerini yerinde kullanarak ilerlemekte. Ülke kaynaklarını tüketicilere en iyi şekilde ulaştırmaya çalışan şirket, dağıtım konusunda CEZ Gruptan almış olduğu desteği oldukça güzel bir şekilde kullanmakta olup başarılı çalışmalar yürütmektedir. Bağlı bulunduğu şehirler içerisindeki dağıtım telleri başta olmak üzere birçok girişimini kendi özel sermayesi ile kurduğu ve sürdürdüğünü belirtmekte.

Sepaş Enerji, elektrik dağıtımı konusunda edinmiş olduğu ilke ve çalışma prensibi sayesinde sahip olduğu bölge içerisinde güvenliği en üst noktada tutarak çalışmalarını yürütmekte. Diğer tüketicileri olumsuz yönden etkileyebilecek herhangi bir kaçak kullanım durumuna olanak vermeyen şirket, herkesin eşit şartlar altında enerji kullanmalarına olanak sağlamakta. Arıza tespit ve onarım aşamasında görev alan ekipler, herhangi bir sorun oluşması durumunda bölgelere intikal ederek tüketicilerin olumsuzluklar yaşamaması adına görev ve sorumluluklarını yerine getirmekteler. Ülkemizde artık elektrik dağıtımı konusunda sektör lideri olabilmek adına büyük yatırımlarını piyasaya sürmekte. CEZ Gurup, Avrupa’da bu alan içerisinde liderliğini kazanması ülkemizde de çalışmalar yürütmesine büyük oranda katkı sağlayacak gibi görünüyor.


Sepaş Enerji – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Karabaş Mah. Hafız Selim Sk. D-100 Karayolu Üstü No:14 Ofis:25-26-27 İzmit / Kocaeli – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 444 5 186


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir