Show Tv çağrı merkezi ve telefon iletişim bilgileri

Show Tv çağrı merkezi ve telefon iletişim bilgileri

Faaliyetlerine Show Radyo ile birlikte 1991 yılında aktif hale getiren Show TV, ilk etapta yayınlarını Fransa merkezli olarak gerçekleştirmekteydi. Türkiye’deki yayın hayatına 1992 yılında başlatan kanal, televizyonculuk anlayışına farklı bir soluk ve heyecan getirmeyi başarmıştır. “Başka Bir Alem” sloganına sahip olan kanal, Türkiye’deki ikinci gününden itibaren Mehmet Ali Birand ile beraber Show TV Ana Haber Bülteni’ni aktif hale getirmiş ve habercilik alanına oldukça hızlı bir giriş yapmayı başarmıştır. Kardeş kanal olarak adlandırdığı Cine5 ile beraber oldukça uzun dönem ülke televizyon tarihinin gelişmesine büyük oranda katkılar sağladığı görülmüştür.

1996 yılından itibaren ekranların karşısında yer almaya başlayan Reha Muhtar, Show TV’nin medya içerisinde var olmasını sağlamıştır. Kanalın ilk kurucuları Erol Aksoy, Dinç Bilgin, Haldun Simavi ve Erol Simavi olduğunu söyleyebiliriz. 1999 yılında iken bir anda alınan satış kararı sonucunda şirketin yönetimi Mehmet Emin Karamehmet’e geçmiştir. 90’lı yıllarda hazırlamış olduğu haber ve tartışma programları dönemin insanları tarafından benimsenmiş ve uzun süreler boyunca takip edilerek gündem konularının belirlenmesine olanak sağlamıştır. Bir dönem gece yayınlarında yayınlanan erotik içerikli yayınlar tarafından RTÜK tarafından cezalandırılmış, gece yayını yapmaması için teleteks yayınları aktif edilmiştir. Show TV, yarışma programları düzenleyen ilk kanallardan birisi olma özelliğine sahiptir. 2000 yılında bir anda milyonlarca kişiyi etki altına alan Biri Bizi Gözetliyor programı kanalın en başarılı girişimlerinden birisi olarak gösterilmekte.

Mehmet Emin Karamehmet’in bankalara olan kredi borçları nedeni ile TMSF tarafından kanala el konulmuş ve Ciner Medya Grubuna 2013 yılında 402 milyon dolara satılmıştır. 2013 tarihine kadar Ana Haber Bülteni sunumunda yer alan Ali Kırca koltuğunu Kanal 7’den transfer edilen Erhan Çelik’e bırakmak durumunda kalmıştır. 26 yılı aşkın süredir aktif olarak yayın hayatına devam eden Show TV, yüzlerce dizi, program ve yarışmalar ile izleyicileri ekran karşısında tutmayı başarmıştır. Şu anda Ciner Medya Grubu içerisinde faaliyetlerine devam ettiğini ve yönetim ekiplerinde büyük değişiklikler meydana geldiğini belirtmek istiyoruz.


Show Tv – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Sefaköy Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No: 42 Küçükçekmece / İstanbul – Türkiye
Telefon: 0212 313 60 00
Faks: 0212 313 73 36


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir