Şok (20 Aralık – 26 Aralık 2017) Aktüel ürünler kataloğu

Şok (20 Aralık – 26 Aralık 2017) Aktüel ürünler kataloğu

Perakende marketçilik arasında büyük bir rekabet ortamının oluştuğunu bu rekabet dizisi içerisinde ŞOK marketin büyük bir etkiye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Büyük marketler, var olan müşterilerini kaybetmemek ya da daha da artırmak amacı ile haftalık indirimler düzenlemeye çalışmaktadır. Bu indirimler sayesinde normalde alınamayacak birçok ürünün sahibi olabilir, rekabet ortamından kazançlı çıkabilirsiniz. ŞOK Aktüel Ürünler kataloğu haftalık olarak yenilenmekte olup her hafta farklı kategori içerisindeki ürünleri bünyesinde barındırmakta. ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu haftalık olarak yayımlandığı için içerisinde bulunan ürünlerdeki indirim oranı sadece o hafta için geçerli olarak gösterilmektedir. Bu hafta yayımlanan katalog içerisinde Ultra HD Televizyon başta olmak üzere mutfak gereçleri, gıda ürünleri, oyuncak, elektrikli ev aletleri gibi birçok ürünün yer aldığını görmekteyiz.

Ürünlerin detayı ile ilgili bilgiler;

ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu içerisinde bu haftaki en dikkat edici ürünün AXEN 49” Uydu Alıcılı Smart LED TV olduğunu görmekteyiz. 1,450,00 TL’den satışa sunulan televizyon, aktüel gününe özel olarak 6 taksit seçeneği ile sunulmakta. 2 yıl garantili olarak satılan Smart TV, kurulum ve taşıma işlemlerini istenmesi durumunda ŞOK tarafından da yapılacağı belirtilmekte. Bununla beraber 39,00 TL’den Sinbo Mikser satışında bulunan ŞOK, oldukça düşük ücrete sahip birçok mutfak gereci, çaydanlık, taba, fırın tepsisi, kek kalıpları gibi ürünler satmakta. Temizlik ürünleri için oldukça özel bir kampanya başlatan şirket, ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu, temizlik malzemelerini üzerinde ciddi indirimler meydana getirirken birçok üründe ikinci alıma da %50 indirim getirmekte. Aşağıdaki görsellerde de görebileceğiniz gibi indirimli ürünlerin çok geniş bir yelpaze içerisinde olabileceğini görebileceksiniz.

İndirimler 26 Aralık itibari ile sona ereceğini hatırlatarak kişilerin bu tarihe dikkat ederek alışveriş yapmalarını öneririz.

Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir