Şok Market müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Şok Market müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Migros Ticaret A.Ş tarafından 1995 yılında kurulan ŞOK Market, faaliyetlerini 13 mağaza ile başlattı. Migros A.Ş bünyesinde 2010 yılına kadar faaliyetlerini sürdüren marka totalde 1254 mağazaya ulaşmış ve hedefler doğrultusunda el değiştirme kararı almıştır. Yapılan görüşmeler sonucunda 2011 yılında Yıldız Holding, ŞOK Market’in tüm hakları ile beraber satın alarak gelişimlerini son gaz ilerletmiş ve perakende alanında söz sahibi olmasını sağlamıştır. Kendisinden önce açılmış ve bünyelerinde iken açılan mağazaların tamamını yenileyen şirket, konsept olarak mağazaların tamamını değiştirmiş, büyük farklılıklar meydana getirmiştir. 2015 yılına kadar değişimlerle uğraşan marka, bu tarihten itibaren tekrardan büyüme kararı almış ve mağaza sayılarında ciddi artışlar meydana getirmiştir.

2016 yılı içerisinde 4,000 mağaza kapasitesine ulaşan ŞOK Market, 2018 yılı itibari ile 1,000 market daha açarak oldukça büyük bir yayılım göstermek istemekte. Bu bağlamda dijital ve televizyon reklamlarına önem veren şirket, başta Seda Sayan olmak üzere birçok ünlü kişiyi marka yüzü olarak kullanmış, büyüme hedefleri doğrultusunda etkili reklamlar ortaya çıkarmalarını istemiştir. Perakende alanında insanların ihtiyaç duyabileceği her ürünü bünyesinde bulundurmak istemesi tedarik konusunda bazı sıkıntılar yaşamasına neden olmuş durumda. Ürünleri popüler markalardan oluşturduğu gibi kendisine ait üretimler de son zamanlarda gerçekleştirmeye başlamıştır. Şube sayısını giderek artırmak isteyen marketler zinciri, özellikle büyük şehirlerde her mahalle, her semtte var olabilmek adına çalışmalar yürütüyor.

5,000’e yaklaşana şube sayısı ile ŞOK Marketler, Perakende alanında en büyük temsilcilerden birisi olarak gösteriliyor. 20,000’den fazla çalışanı bulunan şirket hem satış hem reyon düzenlemeleri hem de tedarik ve ulaştırma alanında büyük mesailer harcamakta olup ürünleri doğru zamanda tüketicilerle buluşturmaya çalışmakta. Şu an için rakipleri gibi aktüel gün belirlemeyen şirket, haftanın her günü indirimli ürünler sunabilmek adına çalışmalar yürütmekte. Yakın bir zamanda Yıldız Holding bütçelerinin büyük bölümünü ŞOK Markete aktararak hizmetlerinin daha da büyüyeceğini ve market alanında ülkenin en prestijli şirketi seçileceğini ifade etmekte. Reklam çalışmalarına da devam eden şirket, yakın bir zamanda birçok kişi ile çalışarak potansiyelini artırmaya çalışacak.


Şok Market – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:35 B/1 Üsküdar / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0212 576 33 00 – 0850 221 11 00


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir