Star TV çağrı merkezi ve telefon iletişim bilgileri

Star TV çağrı merkezi ve telefon iletişim bilgileri

Türk televizyonculuk tarihinde bir ilke imza atan Star TV, medya ve televizyonculuk alanında ülkemizin ilk özel şirketi olma özelliğine sahip olarak gösterilmekte. 1989 yılında kurulan şirket, dönemin etkili isimlerinden olan cem uzan ve Ahmet Özal tarafından hayata geçirilmiştir. İlk özel kanal olması nedeni ile birçok faaliyetlere imza atan kanal, günümüze kadar binlerce dizi, program ve özel kuşak yapımları ile gelmiş, günümüzde de etkili yapımlar ortaya çıkararak ilerlemeyi devam ettirmeye çalışmaktadır. Her dönem içerisinde tutulabilecek projelere imza atan yapımcılar, kanalın milyonlarca kişi tarafından takip edilmesine, modern çağa ayak uydurmasına katkı sağlamıştır. Birçok ulusal program ve maç yayınlarının yayın haklarını elinde bulunduran kanal, bir dönemin efsaneleri arasında gösterilmekte idi.

2004 yılı, Cem Uzan ve Uzan Grubu için oldukça kara bir dönemi ifade etmekte idi. Haklarında çıkan iddialar ve kanıtlamalar sonucunda ellerinde bulunan tüm varlıklarına el koyan TMSF, aileye ait olan tüm şirket ve oluşumları açık artırma yolu ile satmaya karar vermişti. 2005 yılı eylül ayında gerçekleştirilen açık artırma sonucunda Star TV, 306,5 milyon dolar karşılığında Doğan yayın Holding bünyesine geçerek faaliyetlerini bu şirket altında yürütme kararı almıştır. Kanal D’nin de sahibi olan şirket, Kanal D’ye ait birçok dizi ve programını Star TV’ye geçirterek etkileşimleri artırmaya çalışmıştır.

2006 yılında Eurostar kanalı açan Doğan yayın holding, Avrupa’da ikamet eden Türkler için hem haberlerin hem programların hem de dizilerin izlenebileceği bir alan inşa etmiştir. Doğuş grubuna geçene kadar haberlerin sunumunu gerçekleştiren Uğur Dündar bu aşamadan sonra görevini bırakmış, yeni haber sunucusu olarak Nazlı Çelik görev başına getirilmiştir. Doğuş grubu, kanalın eski programlarının neredeyse tamamını yayından kaldırarak özgün, daha önce ülkemizde olamayan bir yayın sistemini aktif edeceklerini ifade etmişti. Bu süreç içerisinde onlarca dizi hayata geçiren kanal, milyonlarca kişi tarafından izlenmiş, bölümlerin tekrarları dijital ortamlarda en çok arananlardan birisi haline gelmiştir. 2011 yılında eskiye dair kalıntı bırakmak istemeyen Star TV, 19:00’dan itibaren yeni logosunu ekranların karşına getirterek oluşumunda yenlikler meydana getirdiğini duyurmuştur.


Star TV – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Doğuş Yayın Grubu A.Ş. Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak – Sarıyer / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0212 335 00 00


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 2