Survivor Yarışması başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Survivor Yarışması başvuru formu ve telefon iletişim bilgileri

Ülkemizde yayın hakları Acun Medya Grup bünyesinde yer alan ve yapımcılığını Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilen Survivor ülkemizde en çok izlenen yarışma programlarından birisi olarak gösterilmekte. Dünya üzerinde birçok ülkede ekranların karşısına getirilen yarışma ülkemize Acun Ilıcalı tarafından getirilmiş, bazı format değişikliği yapılarak sunulmaya çalışılmıştır. Format sahibi ülke İngiltere olup ilk kez 1992 yılında Charlie Parsons tarafından ekranların karşısına getirilmesi oldukça güzel bir tepki meydana getirmiş, yayınlandığı her gün reyting rekorlarının kırılmasına olanak sağlamıştır. Diğer ülkelerden ziyade bizde ki yarışma formatı ve ödüllerden bahsedecek olursak; her yıl kasım ve aralık aylarında izleyiciler ile buluşturulan yarışma Panama adasındaki Karayipler de çekilmektedir.

Servivor yarışmasından kısaca bahsedecek olursak; Belirli bir sayıdan oluşan 2 ekip bölge içerisinde 2 farklı ada içerisinde yaşamlarını sürdürmeye çalışmaktadır. Yarışmacılara yarışmanın ilk gününde belirli bir oranda yiyeceğe sahip olup çevreyi tanıyana kadar bu yiyecekler ile hayatlarını sürdürmeye çalışmaktadır. Bu yiyecekler dışında yapımcı şirketler herhangi bir gıda ya da beslenme ürünü vermeyen yapımcılar her şeyin doğal şartlar altında gelişmesini istemektedir. Haftanın belirli günlerinde yapılan ödül oyunlarında 2 takım birbirleri ile mücadele etmektedir. Kazanan takımın üyeleri ya ziyafet şeklinde bir yemekle ödüllendirilir ya da ada içerisinde işlerini kolaylaştıracak ekipmanlar ile donatılır. Ödül oyunundan ziyade her hafta bir de eleme oyunu düzenlenir.

Eleme oyunu diğer oyunlara göre daha zor ve takım oyunu şeklinde düzenlenir. Kaybeden takım, kapalı oy sistemi ile kendilerine faydası olmayan bir üyenin eleyerek yollarına devam eder. Ta ki herhangi bir takımdan yarışma ortamı sağlayamayacak üye kalması durumunda 2 ezeli grup bir araya getirilir ve tek takım içerisinde bireysel müsabaka sistemine dönüştürülür. Yarışmanın yarı final ve final etabı Kıbrıs adası içerisinde oldukça lüks bir otelde canlı yayın ile düzenlendiğini söyleyebiliriz. Final etabında herhangi bir karşılaşma yapılmadan SMS oylaması ile yapıldığını söylemek istiyoruz. Kazanan kişi 500,000 TL değerinde bir ödül ile taçlandırarak yarışmanın şampiyonu ilan edilmektedir. 2017 – 2018 yılı Survivor yarışma adaylarının belirlendiği şu günlerde bu sezonki karşılaşmaların oldukça rekabetli olacağını belirtmek istiyoruz.


Survivor Yarışması – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Survivor TV8 Adres: Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul
Survivor Telefon: 0212 987 30 70
Survivor Başvuru Formu: http://www.tv8basvuru.com/basvuru/survivor/2


Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir