Sütaş müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Sütaş müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

1975 yılında Bursa’da kurularak perakende süt satış alanında faaliyet gösteren Sütaş, Türkiye’nin en büyük 50 şirketinden birisi olarak gösterilmekte. Sahip olduğu süt işleme merkezlerinde yılda ortalama 800 milyon litre süt işlemekte olan şirket hem ülkemizin hem de çevre ülkelerin süt ihtiyaçlarını karşılayabilmesi ile bilinmekte. Kurulduğu yer olan Karacabey içerisinde günlük 1,200 ton süt işleyebilen şirket, Aksaray işlem merkezinde 1,400 ton, Tire merkezinde ise günlük 1000 ton süt işleyerek alanındaki en büyük verimliliğe ulaşmıştır. Bununla beraber Romanya ve Makedonya’da bulunan tesislerde ortalama olarak 1,400 ton süt işleyerek dağıtımlarını gerçekleştirmesi, global alanda faaliyetlerine büyük oranda katkı sağlamaktadır. Sadece süt üretim ve satış alanında bulunmayan şirket 77’den fazla ürünü ile süt ve süt ürünlerinde güvenilir olmanın gururunu yaşamaktadır.

2016 yılı verilerine göre 2,6 milyar TL ciroyu aşan şirket, bu başarısı ile Türkiye’nin en güçlü 50 şirketi arasına girmeyi başarmıştır. Sahip olduğu merkezlerde 5,000’den fazla kişiye istihdam sağlaması ile katma değere büyük oranda katkı sağlamaktadır. Ürünlerinin kesinlikle doğal ve güvenilir şartlarda üretilmesi için büyük çabalar gerçekleştiren şirket, ineklerin beslendiği ottan sağımına kadar birçok aşamada denetimler yaparak el değmeden paketleme ve üretim modelini gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Personel ve çalışanlarına birçok eğitimler gerçekleştiren şirket, anlaşmalı olduğu çiftliklere de damızlık yetiştirme alanında da eğitimler vererek ineklerin sağlıklı bir büyüme kat etmelerine olanak sağlamakta.

Sütaş, Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Orta Doğu, ABD, Kuzey Afrika merkezlerinde ihracat faaliyetleri gerçekleştirmekte olup yıllık 15 milyon dolardan fazla gelir elde etmektedir. Sütlerin sağımından paketlenmesine kadar geçen süre içerisinde besin değeri başta olmak üzere birçok etmenin korunmasını sağlayan şirket, ülke içerisinde her 10 ailenin 8’inden tam not almakta. Rakiplerine oranla büyük bir ilerleme kat eden şirket, 81 il ve bağlı ilçelerin tamamına hizmet götürmeye çalışmaktadır. Kahvaltılık ürünler konusunda her yıl kapasitesini ve çeşitliliğini artıran şirket, rakiplerinin de gelişmesine de katkı sağlamakta. Sütaş ürünleri, alternatif markalara göre biraz pahalı olup kalitesini oldukça net olarak hissettirmekte.


Sütaş Süt Ürünleri- Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Sütaş Genel Müdürlük Adres: https://www.sutas.com.tr/tr/iletisim/bolge-mudurlukleri
Sütaş Müşteri Hizmetleri: 444 4 788


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir