Tekin Acar Kozmetik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Tekin Acar Kozmetik müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Parfüm ticareti yapmak adına 1976 yılında Ankara’da kurulan Tekin Acar, 16m2’lik dükkanda başlayan serüvenini oldukça geliştirmiş, günümüzde alanının en popüler mağazalarından birisi olarak gösterilmeye başlanmıştır. Kızılay’da başlayan mağazacılık serüveninde üretimlerini tamamen kendi gerçekleştirerek müşterilerine sunan şirket, tamamen kendisine değer veren kişilere ulaşmak, var alan güzel görünümleri taçlandırmak adına çalışmalar yürütmekte. Tekin Acar, kendi üretimlerinin yanında dünyanın en büyük firmalarının ürünlerini de ülkemize getirerek koku alanında hissedilen ihtiyaca çözüm olanakları getirmek istemekte. Dünyanın en popüler kokularını anlaşmaları olarak ülkemize getirip normal fiyatları üzerinden satışa sunması oldukça büyük bir artı olarak gösterilmekte olup tercih edilmesinebüyük oranda katkı sağlamakta.

Tekin Acar, sadece parfüm alanında hizmet veren bir kuruluş olmayıp aynı zamanda kişisel bakım ve makyaj gibi alanlarda da çözüm önerileri getiren bir şirket olarak gösterilmekte. Hedefi mükemmelliğe ulaşmak isteyen kişi ya da kişilere özel çözüm önerileri geliştirmek olup gerçekleştirdiği tüm işlemlerde adil ve dürüst olmayı benimsemiştir. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkarabilmek adına ürünlerin tamamını inceleyerek raflarında bulunduran şirket, personel ve çalışanların tamamını güler yüzlü ve işlerine saygı duyacak kişilerden oluşturmakta. Bağlı bulunduğu sektör içerisinde en iyi olabilmek adına müşterilerin isteklerini yerine getirmesi ve birçok şehirde mağazalar açması kurumsal kimlik kazanmalarına olanak sağlamakta. Çalışanları bu doğrultuda özel olarak eğitilmekte olup kişisel gelişimlerine önem vermekte.

En başarılı kozmetik şirketi olabilmek adına atış olduğu adımlar bazı dönemlerde geri tepmiş ve Tekin Acar Kozmetik’in büyümeden ziyade zarar etmesine neden de olabilmiştir. 2017 yılına kadar sürekli yeni mağaza açımında bulunan şirket, 2017 yılı içerisinde aynı şehir içerisinde bulunan birden çok şubesini kapatmış, Türkiye içerisinde kısmi olarak küçülmeler yaşamıştır. Sadece en çok gelir etmiş olduğu şubeleri açık tutacak olan şirket, bir anda böle bir hamle ile karşılaşması oldukça şok etkisi yaratmıştır. Bu durum sonucunda ürünlerini satabilmek adına online platformlar oluşturan şirket, ücretsiz kargo seçenekleri ile müşterilerinin gönlünü almak istediklerini dile getirerek herhangi bir mağduriyet durumunun oluşmayacağını açıklamıştır.


Tekin Acar Kozmetik – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Tekin Acar Kozmetik Adres: Spring Giz Plaza Büyükdere Cd. Meydan Sk. Kat:19 D:57 Maslak / İstanbul – Türkiye
Tekin Acar Kozmetik Müşteri Hizmetleri: 0212 338 21 21


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir