Teknosa müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Teknosa müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Teknoloji ürünlerini kullanıcılara en uygun fiyata sunmak amacı ile 2000 yılında kurulan Teknosa, üstün hizmet kalitesi oluşturmayı hedeflemiş bir perakende zinciridir. Hacı Ömer Sabancı Holding tarafından 2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan Teknosa, bugün 81 ilde 300’den fazla mağaza ile teknolojinin nabzını yakalamaya çalışıyor. Bu kadar kısa bir sürede yakaladığı yükseliş, hizmet kalitesi ile beraber uygun fiyatlar ve ürün çeşitliliğinden kaynaklandığı söylenmekte. 163 personel ile başlayan çalışmalar bugün 3000’den fazla alanında uzman olan kişilerin bir araya gelmesi ile devam ediyor. Dünya üzerinde varlığını kanıtlamış her markaya ait teknolojik ürünün yer aldığı mağazalar, “Herkes İçin Teknoloji” sloganının kullanılmasını sağladı.

Standart mağaza tasarımlarından uzaklaşarak zamanının en modern tasarımları ile hazırlanan mağazalar, geniş ürün kataloğu ile şekillendirilmiş, yeni görünümler kazandırılmıştır. Farklı boyutlarda yer alan mağazalarını Teknosa Extra, ve Exxtra olarak adlandırılan şirket, var olabildiğince tüm il ve ilçelerdeki yerini almaya çalışmaktadır. Hem İnternet adresi hem de iletişim kanalları üzerinden müşterileri ile yakın temaslar kurması satışlar üzerinde oldukça büyük etkiler meydana getirmektedir. Başta telefon, bilgisayar, televizyon, bilgisayar ekipmanları, ses sistemleri, kamera gibi alanlarda yoğunlaşan satışlar birçok dal içerisinde sürdürülebilirliğini korumakta. Sosyal alanlarda da çalışmalar gerçekleştiren Teknosa, kadınlara vermiş olduğu ücretsiz bilgisayar kursları ile kişisel gelişim her alanda önemli olduğunu hissettirmeye çalışmıştır.

Türkiye’nin teknoloji alanında ilk perakende mağaza zinciri olma özelliğine sahip olan Teknosa, nitelikli personel yetiştirerek müşterilere sunmuş olduğu hizmetin kalitesini artırmaya çalışmakta. Bu bağlamda 2005 yılında hayata geçirdiği Teknosa Akademi çalışan personellerin kişisel yetenek ve gelişimlerini büyük oranda artırmaktadır. Şehirler içerisine alışveriş merkezlerinin açılması ile bağlı bulunduğu merkez ve çalışan sayısını artıran Teknosa, yakın bir zamandan itibaren global ölçekte yurtdışına çıkmaya hazırlanıyor. Ürünleri konusunda müşterilerine güvence vererek satış yapması ve gerekli garanti koşullarının sağlanması şube sayılarının artmasına olanak sağlamakta. Rakiplerine oranla çalışma sürdürdüğü her dakika küçülme ile baş başa kalmamış ve daima olarak yükselerek alanında örnek gösterilecek bir başarıya imza atmaya çalışmıştır.


Teknosa – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/3F 1-18 Nida Kule Ataşehir Güney, 34746 Ataşehir / İstanbul – Türkiye
Telefon: 0850 222 55 99


Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir