Tekzen müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Tekzen müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türkiye’nin ilk yapı market malzemesi satışı gerçekleştirerek bu alanda birçok şirkete örnek olan TEKZEN, bu alanda ve mobilya satışında uluslararası bir şirket olmuş olup temellerini 1995 yılında atmıştır. 1995 yılında Alman ortaklarla beraber GÖTZEN adı ile kurulan şirket, 1999 yılında isim değişikliğine gitmiş ve adını TEKZEN olarak değiştirmiştir. Başta Türkiye olmak üzere KKTC ve Romanya’da şubeleri bulunan şirket, dünyanın birçok noktasına bayilikler aracılığı ile ürün dağıtımı gerçekleştirmektedir. Yapı market alanında çalışmalar yürüten TEKZEN, ülke içerisinde 55 farklı şehirde oldukça büyük bir mağaza yapısına sahiptir. 120’ye yaklaşan mağaza sayısı ile başta yapı market ve mobilya alanında ihtiyaçları giderebilmek adına büyük çalışmalar göstermektedir.

50’den fazla ürün kategorisi bulunan TEKZEN, mobilya alanında ihtiyaç duyulabilecek tüm ürün grubuna ev sahipliği gerçekleştirmektedir. Ürünleri kendilerine ait depo merkezlerinde üreten şirket, kaliteyi ucuz fiyatlarla sunabilmek adına büyük çalışmalarda bulunmakta. Marka olarak ilk parladığı yıllarda sunmuş olduğu ürünler oldukça pahalı ve kalitesiz bir yapıya sahipti. Bugün gelinen noktada global olabilme özelliğini kullanarak oldukça kaliteli fakat ucuz ürünler sunabilmeyi başarmıştır. Her ay düzenli olarak tüm ürünlerine ait bilgi ve çeşitliliğini gösterebilmek adına katalog bastıran TEKZEN, 120’den fazla mağazasına dağıtarak müşterilerine mağaza gezimleri sırasında bilgi sahibi olmalarını sağlamaya çalışmakta.

Bununla beraber yerleşim bölgelerinde bulunan mağaza ve evlere de katalog gönderiminde bulunan şirket, daha çok kişiye ulaşabilmek adına reklam ve tanıtım faaliyetlerini sürdürmeye çalışmaktadır. Ürün çeşitliliğini artıran şirket, mobilya ve oto aksesuar alanlarında da geliştirmeler yapmış ve insanların herhangi bir alternatif düşünmeden alışveriş yapabilmelerine olanak sağlamakta. TEKZEN, sıradan bir mağaza şeklinde kurulmayıp büyük bir AVM şeklinde bir organizasyon tertip etmektedir. Yurt içi faaliyetlerini 50’den fazla şehirde yürüten şirket, yakın bir zamandan itibaren 81 şehirde etkinliğini artırmaya çalışmakta. Yurt dışı faaliyetlerini de artıracak olan şirket, bayiliği bulunan şehirlere doğrudan mağaza açmaya çalıştığını belirtmekte. 2018 faaliyetlerini oldukça güzel bir şekilde artıracak şirket, televizyon ve internet reklamlarında da büyük artışlar yapacağı ifade edilmekte.


Tekzen – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Merkez Mah. Cendere Caddesi No 30 Kağıthane / İstanbul – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 444 85 96


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir