Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Tommy Hilfiger müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Dünyanın en büyük ve en çok tercih edilen hazır giyim markaları arasında gösterilen TommyHilfiger, yılın moda trendlerinin belirlenmesi sırasında büyük etkenler göstererek ürünlerini ön plana çıkaracak bir yapıya sahiptir. Merkez olarak Amerika Birleşik Devletleri’ni kullanan TommyHilfiger, ürünlerinin dünyanın neredeyse birçok noktasına göndererek markalaşmasına olanak sağlamakta. Belirli bir kategoriye yönelmektense başta erkek, kadın ve çocuk ürünlerini hem klasik hem de spor şeklinde üretebilmekte. Kıyafet ürünlerinin yanında aksesuar üretimlerine de başlayan şirket, başta saat olmak üzere birçok takı ürünleri üreterek parfüm ve ev mobilyası gibi alanlarda da faaliyetler yürütmeye çalışmaktadır.

Resmi olarak ilk kuruluş tarihi 1985 yılına dayanan TommyHilfiger Corporation, TommyHilfiger tarafından hayata geçirilen en büyük girişimlerden birisi olarak gösterilmekte. 2010 yılında yapılan görüşmeler sonucunda firmanın tüm hakları ile beraber satın alımını gerçekleştiren Phillips-Van Heusen şirketi, markanın adını ve faaliyetlerini değiştirmeden üzerine eklemeler yaparak devam ettirme kararı aldı. Eski sahibi ve markanın isim babası olarak gösterilen TommyHilfiger ise CEO olarak işleyişler içerisinde yer almaya devam ettiğini söyleyebiliriz. Ürünlerin kalitesi ve görünümü alışık olduğumuz tarzlardan oldukça uzak olacak şekilde tasarlanmış olup kalitesini açıkça hissettirmektedir. Dünyanın birçok noktasında olduğu gibi Türkiye’de de satılan ürünler markanın son dönem trendleri yansıtarak sunulmaktadır.

Giyim üzerine oldukça profesyonel bir yapıya sahip olan TommyHilfiger Corporation, ürünlerinin yüksek fiyatlara satılması ile de bilinmektedir. Ortalama aile bütçesine sahip olan ailelerin almakta güçlük çekebileceği türden ürünler bulunmaktadır. Ülke içerisinde sadece belirli noktalarda bulunan ürünler, giderek yaygınlaşarak tüketicilerle buluşmaya çalışmaktadır. ABD merkezinde yürütülen çalışmalar sonucunda operasyon merkezleri Türkiye’de daha fazla merkez üzerine çalışmalar yürüttüklerini açıklamıştır. Kazak, tişört, ayakkabı gibi ürünlerin yanında aksesuar üretimleri ile tam bir dış görünüm üzerine çalışıyor olması moda trendlerinin belirlenmesine olanak sağlamakta. Daha önce hiç TommyHilfiger Corporation ürünleri denememiş ya da görmemiş kişiler en azından Outlet mağazalarından geçmiş sezonlara ait ürünleri indirimli bir şekilde alarak deneyebilir, diğer hazır giyim markaları ile karşılaştırmalarda bulunabilir.


Tommy Hilfiger – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Yıldırım Oğuz Göker Cad. Orkide Sok. No:1 Mayadrom Ofis Park Akatlar Beşiktaş / İstanbul – Türkiye
Telefon: 0212 371 41 00
Telefon: 0212 371 41 29


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 1