Toyzz Shop müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Toyzz Shop müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Daima çocukların yanında bulunarak onlara keyifli bir gelişim sağlamak amacı ile kurulan Toyzz Shop, kurulduğu günden bu yana alanındaki en büyük perakende zincirlerinden birisi olarak gösterilmekte. 1985 yılında kurulan şirket, elinde bulunan sermayesi aracılığıyla kurumsallaşma sürecini oldukça erken bir devrede tamamlamış ve kısa sürede birçok şehirde şubeler açarak zincir haline gelmiştir. Güncel verilere göre Toyzz Shop 50 farklı şehirde 150’ye yakın mağaza ile anne, baba ve çocuklara hizmet ederek her zaman yanında olduklarını hissettirmekte. Kurulduğu ilk yıllarda ürünlerinin neredeyse tamamını yurtdışından getirten şirket, bu alanda bir ilke imza atmış, toptancı mantığı ile ürünleri maliyeti ile satışa sunarak büyük miktarlar elde etmeyi başarmıştır.

1996 yılında oyuncak alanında bir ilke imza atan Toyzz Shop, Walt Disney ile bir anlaşmaya imza atarak ülkede büyük bir ilke imza atmayı başarmıştı. Disney ürünlerini lisanslı bir şekilde temin etmeye başlayan şirket, oyuncak mağazalarının neredeyse tamamını Disney ürünleri ile donatmaya başladı. 2000 yılına kadar tamamen toptancılık şeklinde adımlar atan şirket, elde etmiş olduğu başarıları oldukça iyi bir şekilde değerlendirerek kendisine ait satış merkezleri açmaya karar vermiş, bu adımı ilk olarak Akmerkez içerisinde bulunana AVM mağazası içerisinde başlatmıştır. Bu sürecin başlaması ile beraber AVM içerisinde mağazaları genişletmeye başlayan Toyzz Shop, en iyi bildiği işi yaparak oyuncak alanında lider konumda yer almakta.

Toyzz Shop, perakende alanında satış yapmaya başladığında ülkede toplam AVM sayısı 20’den daha azdı. Zamanla artan AVM sayısına bağlı olarak insanların vakit geçirebileceği ve eğleneceği alanlar oluşturulmuş, meydana gelen kitleyi oldukça iyi bir şekilde değerlendirerek büyük gelirler kazanmayı başarmıştır. Şu an için ülke içerisinde açılan her AVM içerisinde yer almaya çalışan şirket, daha çok müşterilerine hızlı ulaşabileceği mekanları tercih etmekte. Şehir merkezlerinden uzak durmasının nedenleri ise daha çok alışveriş yapacak kitle sayılarının az olmasından kaynaklanmakta. Şu an için her alanda 30,000 çeşit ürünü bulunan Toyzz Shop, satışta bulunduğu ürünlerin tamamını lisanslı bir şekilde satışa sunmakta.


Toyzz Shop – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Toyzz Shop Adres: Sunman Lojistik Merkezi Turgut Özal Caddesi No: 125 Çayırova / Kocaeli – Türkiye
Toyzz Shop Müşteri Hizmetleri: 0216 499 1 999


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir