Tozlu Giyim müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Tozlu Giyim müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Bayan giyim sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Tozlu, 2001 yılında Samsun’da kurulmuş olup faaliyetlerine aynı yıl başlamıştır. Sektör içerisinde kısa sürede başarı sağlamalarının temel noktalarından birisi de sektörü yakından tanımaları, bilgi birikimleri ile deneyimlerinin üst noktada olmasından kaynaklandığı ifade edilmekte. Çalışan personelleri dahil bünyelerinde bulunan her insanı sektöre uygun olarak yetiştiren Tozlu, tamamen bilgi, çalışma, birikim kaynaklı bir ilerleme kat ederek büyüme hedeflerine girmekte. Bir süreye kadar Karadeniz bölgesinde Tozlu Giyim adı altında mağaza satıcılığı ile faaliyetlerine devam eden şirket, internet girişiminin başlaması ile beraber online satış alanına girmiş, bayan giyim alanında ülkenin en prestijli markalarından birisi olma yolunda ilerlemiştir.

Tozlu giyim, markalaşma çalışmalarını üst tabakaya göre değil de daha çok kurumsal çatı altında halk ile içe içe olarak sürdürmüştür. Bu bağlamda bayan giyim alanının en güzel, en kaliteli, en şık ürünlerini uygun fiyatlarla sunması, şirketin edinmiş olduğu ilkelerden birisi olarak gösterilmekte. Özel olarak anlaşma yaptığı üretim merkezlerinde başta elbisede pantolonlara, çantadan ayakkabılara kadar birçok kategoride yüzlerde ürün üretimi gerçekleştirmeleri ile ön plana çıkmakta. Üretilen ürünleri doğrudan kendi çalışmaları ile piyasaya sürmeye çalışması fiyatlarla büyük oranda indirimler meydana getirmekte. Sıklıkla mevcut fiyatlar üzerinden de indirim getirmesi kullanıcıların zevkli bir alışveriş yapmasına olanak sağlamakta.

Belirli bir süreye kadar sadece bayan giyim üzerine faaliyet gerçekleştiren Tozlu, yakın bir zamandan beridir erkek giyim üzerine de üretimler gerçekleştirmekte olup uygun fiyatlarla satışa sunmakta. Kendine ait fabrika oluşturarak uzman tasarımcılarla üretimler gerçekleştirmesi fiyatların her geçen gün düşmesine olanak sağlamakta. Hazır giyim ürünleri ile beraber aksesuar satışlarında da bulunan şirket, son zamanların en güvenilir şirketleri arasında yer almakta. Müşteriler, oluşturmuş oldukları siparişleri ister banka kartları ile isterlerse kredi kartları ile taksitli olarak alabilmekte. Bununla beraber kapıda ödeme seçeneği bulunduran Tozlu giyim, müşterilerine her alanda ödeme olanakları sunmakta. Son günler sisteme entegren edilen yaşam ürünleri evler için gerekli birçok aksesuar ürünlerini de bünyesinde barındırmakta.


Tozlu Giyim – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Atatürk Bulv. No:186 Tekkeköy / Samsun – Türkiye
Müşteri Hizmetleri: 0850 766 55 55
Whatsapp Sipariş Hattı: 0532 202 50 90


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir