Trendyol müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Trendyol müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türkiye’nin E-Ticaret alanında faaliyet yürüten en büyük firmalarından biri olarak gösterilen Trendyol, 2010 yılında hizmete başlayarak bugünlere gelmeyi başarmıştır. Dünya ünlü birçok marka ve model tasarımları ülkemizde satışa çıkararak gerek giyim gerekse aksesuar ürünleri ulaşılması zor bir alandan çıkararak elimizin altına kadar getirmesi tercih edilmesine büyük oranda katkılar sağlamıştır. Yabancı ürünlerin yanında Türk tasarımcılarının da parçalarını satışa çıkarması, ülkemizdeki birçok geliştiricinin marka yolunda ilerlemesini de olanak sağlamıştır. 1 yıl gibi kısa sürede aldığı destekler ve siparişler sayesinde büyük bir şirket haline gelmiş ve internetten alışveriş yapmanın yeni yüzü olarak gösterilmeyi başarmıştır. Teknik bilgilerden bahsedecek olursak;

2011 yılının sonunda yapılan değerlendirmelere göre; Trendyol 1 yıllık bir sürenin ardından 6.5 milyon üyeye ulaşarak günlük on binlerce ürünün sevkiyatını gerçekleştirebilecek dev bir operasyon merkezine sahip olmuştur. Paketlemelerden teknik desteğe kadar birçok alanda çalışan 900 personeli şirketin büyümesinde söz sahibi olduklarını söyleyebiliriz. Yakaladığı başarının ardından bugün dahi 1000’den fazla marka ile çalışıyor olması satılan ürünlerin çeşitlik göstermesinin önünü aralamakta. Bu alanda atmış olduğu erken hamleler büyümesine büyük oranda katkılar sağladığını söyleyebiliriz. Henüz kuruluşun 6.ayında iken ABD’nin en büyük yatırım şirketi olan TigerGlobal’dan yatırım almış, birçok fon destekli merkezden büyüme fırsatları yakalamıştır. Güvenliği ile ilgili konulardan da bahseden Trendyol bizlere şu bilgileri paylaşmıştır.

128 Bit Şifreleme sistemine sahip olan Trendyol, üyelerin kredi kartları ile alışveriş yaparken sıkıntı yaşamamaları için SSL kullanımını ülkemizde aktif eden ilk oluşumlardan birisidir. Herhangi bir şekilde üyelerin kişisel bilgileri başta olmak üzere kredi kartı, adres bilgilerini kayıt altına almayan sistem, üyelerine tam anlamı ile donanımlı bir alışveriş ortamı sağlamakta. Satılan ürünlerin kalitesini ve orijinalliğini ekipleri tarafından test ettiriyor olması, üyelerine ve sistemine verdiği değeri görmemizi sağlıyor.  Bugün gelinen noktada günlük en az 500,000 TL ürün satımı gerçekleştiriyor olduğunu ve ülkenin her noktasına gönderimde bulunuyor olması bu alanda yakaladığı başarının gözler önüne serilmesine olanak sağlamakta. Almış olduğu ödüller ve başarılar, E-Ticaret alanında ülkemizin en başarılı projelerinden birisi olduğunu göstermekte.


Trendyol – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No:237 Kat:1-B Maslak / İstanbul – Türkiye
Telefon: 0212 331 0 200


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir