TTNET müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

TTNET müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Ülkemiz içerisinde internet dağıtım ve perakende satış sektörünün lideri olarak gösterilen TTNET, 26 Nisan 2006 yılında faaliyete geçmiştir. Türk Telekom Şirketler Grubunun bir alt şirketi olarak gösterilen TTNET, 2006 yılında almış olduğu İnternet Servis Sağlayıcı lisansı ile ülkemiz içerisinde en uzak noktasından en kısa noktasına kadar her bölgeyi internet ile buluşturmuş, Türkiye’nin dünya ile iç içe olmasına aracılık etmiştir. Kendisinden önce yurt içerisinde yine internet dağıtımı yapılıyordu. Dağıtımı yapılan internet tam olarak profesyonel olmamasından ve destek ekiplerinin tam olarak oturtulmaması bu sektör içerisindeayrı bir kurum oluşturulmasına neden olmuştur. Hizmetlerini ilk olarak bireyse kullanıcılarına yönelik vermeye başlayan kurum, günümüzde ticari ve kurumsal müşterilerin de ilk tercihleri olarak gösterilmekte.

Günümüzde her 3 internet kullanıcısından ikisi TTNET altyapısında müşteri olarak internet kullanımı yapmaktadır. Zamanla teknolojik gelişmelerin artması ülkemiz içerisinde internet dağıtımı ve perakende satış alanında yeni şirketler, yeni rakipleri ortaya çıkmasına neden oldu. Bu rekabet ortamınınen ok müşterilere yaradığını, günümüzde kullanılan internetin hem hız yönünden hem ücret yönünden oldukça makul seviyelere indiğini söyleyebiliriz. İnternet hizmetleri konusunda şirketin müşterilerine sunduğu hizmetlere gelecek olursak; ADSL, Fibernet, Hipernet, Yalın İnternet, Mobil İnternet ve Wİ-Fİ kullanıcıların her daim faydalanabileceği hizmetler arasında yer almakta. Bununla beraber ADSL hizmetinden faydalanan müşteriler, TTNET’in sunmuş olduğu ücretsiz mail servisinden de faydalanabilirler.

ttnet internet paketleri, ttnet müşteri hizmetleri, ttnet kampanyalar, ttnet kota sorgulama, ttnet fatura ödeme, ttnet arıza, ttnet online, türk telekom internet, ttnet çağrı merkezi, ttnet şikayet, ttnet, ttnet iletişim, ttnet telefon, ttnet kampanya, türk telekom internet paketi, ttnet müşteri, ttnet numarası, ttnet başvuru, ttnet abonelik

Günümüzde TTNET haricinde ADSL hizmeti veren kurum ve kuruşların neredeyse büyük bir bölümü Türk Telekom altyapısını kullanmaktadır. Kendisine ait üst düzey fiber hatlarını anlaşmalı olduğu dağıtıcı şirketler ile paylaşan Türk Telekom, İnternet servis sağlayıcısı lisansını en iyi şekilde korumaya çalışmaktadır. Kullanıcıların hizmetine sadece internet hizmet vermekle kalmayan şirket, internet hizmeti kullanımı sırasında Aile Koruma Şifresi, Çarşı, Vitamin, Güvenli İnternet Hizmetleri gibi birçok alt hizmeti de bulunmaktadır. Tüm Türkiye içerisinde bulunan bayilikleri aracılığıyla bağlantı sözleşmesi imzalayabilir, aynı gün internet kullanımında bulunabilirsiniz. TTNET müşterilerine, yaptıkları anlaşamalar sonucunda bağlantıyı aktif hale getirebilmek için TP-LİNK ve ZyXEL marka modemler verilmektedir.


TTNET – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
TTNET Genel Müdürlük Adres: Esentepe Mah. Salih Tozan Sk. No:16 Şişli / İstanbul
TTNET Müşteri Hizmetleri: 444 1 444


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir