Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Tuğba Kuruyemiş müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Kuruyemiş alanında ülkenin en prestijli markaları arasında yer alan Tuğba Kuruyemiş, 1980 yılında Aydında kurularak sektör içerisinde yer almaya başlamıştır. Kuruyemiş alanında bölgesel faaliyetlere başladığı ilk yıllarda büyüme kararı alan şirket, yakın bir zamanda çevre illere de şube açarak markalaşma çalışmaları başlatmıştır. Büyümesine olanak sağlayan en büyük etmenler arasında ürünlerinin lezzetli oluşu ve taze olarak sunulması müşteri çevresinin ve kalitesinin artmasına olanak sağlamakta. Son gelen veriler doğrultusunda Türkiye genelinde 63 şubesi bulunan şirket, kuruyemiş alanında perakende hizmet sunan en büyük şirketlerden birisi olarak gösterilmekte. Ürün kategorisini basit düzen teşkil etmeyen şirket, aktif olarak 750’den fazla ürün çeşidini tamamen sıcak ve taze olarak sunarak ürün çeşidini giderek artırmaya devam etmekte.

Açmış olduğu tüm mağazalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmak isteyen Tuğba Kuruyemiş, ziyaretçi olarak gelen her kişiye çeşitli ikramlarda bulunarak damak lezzetlerine göre ürünler geliştirmeye çalışmakta. Gerek kuruyemiş gerekse kahve ikramlarında bulunarak ürün satımından önce müşterileri güler yüzlü olarak dükkanlarından göndermek istemeleri doğal bir reklam çalışması olarak görülmekte. Türkiye geneline kadar ulaşan ününü doğru bir şekilde kullanmak isteyen Tuğba Kuruyemiş, mağazalarının bulunmadığı şehirlerdeki müşterilere ulaşabilmek adına online sipariş sistemi kullanmakta. Tüm Türkiye içerisine ürünlerini taze ve lezzetli olarak gönderebilmeyi hedefleyen şirket, günlük olarak belirli bir miktarda kargo gönderiminde bulunabilmekte.

Şirketin sahibi olan Ahmet Tokul, bu alanda büyük bir adım atmasına karşın yanlış kişilerle temas kurması kendisi açısından hiç iyi sonuçlar meydana getirmemiştir. 15 Temmuz darbe teşebbüsü sonrasında yapılan araştırmalar neticesinde Ahmet Tokul ve oğlu Fatih Tokul’un FETÖ ile iş birliği yaptığı tespit edilmiş olup haklarında tutuklama kararı çıkmasına neden olmuştur. 4 ay boyunca tutukluluk yaşayan baba ve oğul takipsizlik kararı sonucunda salınmasına karşın haklarındaki araştırma devam etmiştir. Geçtiğimiz günlerde TMSF Tokul ailesinin tüm varlığına el koymuş, Tuğba Kuruyemiş markasının başına kayyum ataması gerçekleştirmiştir. Şu an kayyumda olan şirket işleyişlerine herhangi bir değişiklik meydana getirmeden faaliyetlerine devam etmekte.


Tuğba Kuruyemiş – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Adres: Kutuluş Mah. Menderes Bulvarı No:62 Merkez / Aydın – Türkiye
Tuğba Kuruyemiş Müşteri Hizmetleri: 0256 244 01 62


Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir