Turkcell Superonline müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Türkiye’nin en yenilikçi firmaları arasında gösterilen Turkcell, mobil kullanıcılarına sunmuş olduğu internet hizmetini ADSL alanında da sunmak istemiş olup bu alanda büyük yatırımlar ve çalışmalar meydana getirmiştir. İnternet dağıtımı konusunda birçok şirket ve kuruluş Türk Telekom altyapısını kullanmasına karşın Turkcell Superonline tamamen kendi altyapısını oluşturarak bu alanda önemli bir değişikliğe imza atmış gibi görünüyor.  Yaptığı yatırımlar sonucunda abonelerinin tamamına 1000 Mbps fiber bağlantı hızı sunması ile alanında lider ve tek Telekom operatörü olduğunu göstermekte. Fiber alanında internet kullanmak isteyen kişiler genellikle TTNET’in altyapısından şikâyetçi olmaktadır. Oysa; Turkcell Superonline, almış olduğu kararlar sonucunda ülkenin nerdeyse tamamına fiber ağlar oluşturmak üzerine büyük anlaşmalar yapmış, bu konudaki çalışmaları birçok şirkete örnek olmuştur.

Eve kadar Fiber İnternet kapsamında abonelerine en iyi hizmeti sunmak isteyen Turkcell Superonline, Türkiye’nin fiber ile gerçek anlamda tanışmasına vesile oldu. Avrupa üzerinde yapılan araştırma ve değerlendirmeler sonucunda eve kadar yüksek hızda bağlantı hızı veren kuruluşlar arasında Turkcell ilk 5 sıra içerisinde yer almış, İspanya, Hollanda gibi ülkeleri geri plana atmıştır. Bu alanda yatırımlar 2011 yılında başlamış olup günümüze kadar hızlı bir şekilde sürdürülerek mümkün olan en iyi hale getirilmiştir. Turkcell Superonline’ın fiber hızda internet dağıtım yaptığını duyan birçok internet kullanıcısı, kullanmakta olan dağıtım şirketlerini bırakarak anlaşmasını Superonline bünyesine taşıdığı görülmüştür.

Sadece 2011 yılında 70,000 yeni abone kazanan Turkcell Superonline, yapmış olduğu yatırımların karşılığını oldukça kısa bir sürede almıştır. Bireysel, kurumsal, ticari olarak müşterilerini sınıflandıran şirket, her müşterisinin eşit hızda internet kullanabilmeleri için altyapı çalışmalarını hr geçen gün artırmaya devam ediyor. 1000 Mbps rakamının oldukça ciddi bir rakam olduğunu söyleyen yetkililer, bu kadar yüksek bağlantı hızını müşterilerine sunan ilk 5 şirketten birisi olduklarını da eklemiştir. 2023 yılı vizyon hedefleri bulunan şirket, altyapılarının toplamda 2,000,000 hane tarafından rahatça kullanılabilecek hal kazandığını da eklemekte. 2018 yılında altyapı çalışmalarını sürdürecek olan şirket, büyük şehirlerden ziyade Anadolu sahası içerisinde de üst düzey hizmet vermeye hazırlanıyor.


Turkcell Superonline – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Turkcell Superonline Adres: Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Ofispark Maltepe / İstanbul – Türkiye
Turkcell Superonline Bireysel Müşteri Hizmetleri: 0532 532 00 00
Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri: 0850 222 1 ​​​222


Beğen  1
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir