U.S. Polo Assn. müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

U.S. Polo Assn. müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Polo, tarih içerisinde sadece kralların ve asil kişiler tarafından yapılan bir spor türü olarak bilinmekteydi. At üzerinde gerçekleştirilen bu spor golf’e oldukça fazla benzemekte olup zaman içerisinde birçok kesim tarafından da oynan bir hal kazanmıştır. Tarih içerisinde ulaşılamaz bir hal kazanması zaman içerisinde Polo adının bir marka olmasına olanak sağlamıştır. Tarihinden ilham alınarak oluşturulan marka sporun ruhunu yansıtabilecek ürünler geliştirerek en güzel şekilde kullanılabilmesine olanak sağlamakta. 125. Yılını kutlayan markanın ülkemiz içerisindeki dağıtım ve pazarlama işlemleri Aydınlı Grup bünyesinde gerçekleştirildiğini söyleyebiliriz. Markanın faaliyetleri ile ilgili genel istatistiklere bakacak olursak;

U.S. Polo Assn. Faaliyetlerinin neredeyse %80 gibi oranını Türkiye’de Aydınlı Gurup adı altında yürütmektedir. Dünya genelinde 275 mağazası bulunan şirketin Türkiye’de toplamda 175 mağazası bulunmaktadır. Aydınlı Grup ülke içerisinde tekstil faaliyetlerine oldukça erken bir sürede başlamış, 70’li yıllarda çok katlı mağazacılığın ülke içerisinde yaygınlaşmasına olanak sağlamıştır. 175 adet U.S. Polo Assn. Mağazası, 70 adet ise bünyesinde yer alan farklı mağazalar olmak üzere toplamda 245 yurtiçi mağazası bulunmaktadır. Bununla beraber 400 adet yurtdışı mağazası bulunan şirket, U.S. Polo Assn. Haricinde 300 farklı mağazası daha bulunmaktadır. Mevcut mağazaların tamamında 4,000 personel çalışmakta olup giyim alanına yön vererek kişisel gelişimlerini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

U.S. Polo Assn. 2016 yılı sonunda 1 milyar TL ciroya ulaşarak alanında oldukça güzel bir başarı elde etmiştir. İçerisinde spor ürünlerinin yer aldığı kadar gömlek, kravat, pantolon gibi ürünlerin de satışını gerçekleştirmekte. Ülke içerisinde en güzel gömlek ürünlerini tüketiciler ile buluşturmakta. Yeni sezon ürünlerinin piyasaya sürülmesi ile beraber fiyatların tavan yaptığını, bazı kesimler için oldukça yüksek olabildiğini söyleyebiliriz. Sezon sonlarına doğru fiyatlarını oldukça indiren şirket kadın, erkek ve çocuk ürünlerini tüm mağazalarına eşit olarak dağıtmakta. Mağazalarını şehir merkezlerinden uzak tutan U.S. Polo Assn. Daha çok insanların yoğun olarak bulunduğu AVM noktalarını tercih etmekte. Artık her şehirde birer AVM olduğunu varsayarsak yakın zamanda 81 ilde şube açacağını söyleyebiliriz.


U.S. Polo Assn. – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
U.S. Polo Assn. Genel Müdürlük Adres: Mimar Sinan Eski Londra Asfaltı No:92/1F Büyükçekmece / İstanbul – Türkiye
U.S. Polo Assn. Müşteri Hizmetleri: 444 60 44


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir