Ulusoy müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Ulusoy müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Temelleri 1937 yılına dayanan Ulusoy, karayolu yolcu taşımacılığının bu günlere gelmesine katkı sağlaması ile ön plana çıkmaktadır. Güncel verilere göre yılda ortalama olarak 3,5 milyon yolcu taşımasında bulunan şirket, 320 adet son teknolojik sistemlerle donatılmış otobüslere sahiptir. Otobüslerine oldukça önem veren şirket, taşımacılık alanında meydana gelen her değişimi ülkemiz içerisinde ilk olarak uygulamaya çalışarak bu sektöre ne kadar önem verdiğini vurgulamak istemiştir. Sektörü sadece taşımacılık olarak görmeyen Ulusoy, tamamen sistemli bir çalışma yapısına bürünerek bu alanda ihtiyaç olarak görülen seyir hizmetleri, kalkış ve varış noktaları ile konaklama hizmetlerini tek çatı altında toplamaya çalışmaktadır. Planlan her seferin öncelikle güvenlikli bir şekilde sonuçlanmasını isteyen şirket, bu alan içerisinde de alınması gereken tüm önlemleri yerinde ve zamanında alması ile de ön plana çıkmaktadır.

Ulusoy şirketinin internet sitesi içerisinde yer alan açıklamalarına göre vizyonları şu temellere göre belirlenmiştir. Başta insanlık olmak üzere çevre ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmeyi kendisine amaç olarak edinmiştir. Bununa birlikte bünyesi içerisinde yer alan tüm personelin moral ve tatmin değerlerini artırarak müşterilerine daha iyi bir yaklaşımın meydana gelmesini sağlamak. Misyon bu kadar ile sınırlı kalmayıp müşterilerinin zaman değerlerine saygılı olarak seyahatlerin zamanında tamamlanmasını sağlayarak bu alanda sunulması gereken en yüksek kalite ve hizmeti meydana getirmek.

Seyahat alanında sürdürülebilir bir yenilikçi akımı oluşturmak isteyen Ulusoy, müşteri memnuniyetini ön planda tutacak ve yolcularına rahat ve güvenli bir yolculuk ortamı inşa etmek için sürekli sektör içerisindeki araştırma ve çalışmalara yön vermektedir. Seyahat alanında müşteriler tarafından istenilen beklentileri zamanında meydana getirmesi büyümesi ve gelişmesine büyük oranda katkı sağlamaktadır. Şu an için tam donanımlı 320 otobüsü ile hizmet vermeye çalışan şirket, her geçen gün hizmet noktasını artırarak otobüs sayısını artırmaya çalışmaktadır. Şu an için bir yılda 3.5milyon yolcu taşımasında bulunan şirket, ilk hedef olarak yıllık yolcu taşıma kapasitesini 5 milyona çıkarmak istediğini belirtmiştir. Bu karar oldukça iddialı gibi görünürken meydana gelen değişimler bu rakamın meydana gelmesini kısa sürede sağlayacaktır.


Ulusoy Turizm Seyahat – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Ulusoy Genel Müdürlük Adres: Ferhatpaşa Mah. 99. Sok. No:42/1 Ataşehir / İstanbul
Ulusoy Müşteri Hizmetleri Telefon: 0850 811 1 888


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir