UPS Kargo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

UPS Kargo müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

JimCasey belki de dünyanın ilk genç girişimcileri arasında yer almaktadır. UPS Kargo iletişim 1907 yılında henüz 19 yaşında iken bir arkadaşından 100 dolar borç alarak Amerikan Kurye Şirketi adı verdiği kargo şirketini kuran JimCasey, ilk etapta kendilerine teslim edilen kuryeleri bisikletler aracılığı ile şehrin bir köşesinden diğer köşesine teslim etmekte idi. Seattle şirketi sınırları içerisinde başlayan kurye hizmeti 1919 yılında Seattle şehri dışarısına çıkarak ABD’nin birçok eyaletlerine sıçramış, verdiği hizmet birçok kişinin dilinde yer edinmeye başlamıştır. Şirket, ilk etapta Amerikan Kurye Şirketi olarak adlandırılırken JimCasey daha prestijli bir isim bulmaya çalışmış, şirketin bugün UPS olarak adlandırılan United Parcel Service ismini almayı başarmıştır.

UPS Kargo ilk etapta dediğimiz gibi Seattle eyaletinde hizmetine başlamış ve sırası ile Amerika içerisindeki eyaletlere sıçramaya başlamıştır. Kısa süre içerisinde birçok ülke ile temas kuran UPS, alanındaki en büyük şirketlerden birisi olarak gösterilmeye başlamıştır. Hatta dünyanın en büyük paket teslimatında bulunan kargo şirketi olarak da adlandırılması başarısının ne denli boyutlara ulaştığını göstermektedir. Şu an için başta lojistik alanı olmak üzere taşıma ve kurye gönderimlerinde küresel hizmetler vermeyi başaran şirket, ülkemiz içerisinde de en güvenilir en prestijli, işini en iyi yapan kargo şirketi olarak gösterilmekte. Şirketin Avrupa ve Türkiye pazarındaki faaliyetlerine değinecek olursak;

1976 yılında ilk kez Avrupa pazarına giriş yapmayı başaran ups kargo müşteri hizmetleri, o tarihten bu yana global alandaki gücünü ve kalite standartlarını yükseltmiş, her bölge içerisinde uzmanlıklar içererek pazarda duyulan ihtiyaçları yerine getirmeye çalışmıştır. Türkiye pazarına 1988 yılında giriş yapan şirket, fazla büyüme göstermeden daha çok hizmet kalitesi ile ön plana çıkmaya çalışmaktadır. İlk etapta aracı bir firma olan Ünsped ile ülkemize giriş yapan şirket, 2009 yılında aracı şirketi satın alarak kendi adı ile faaliyet gerçekleştirmeye başlamıştır. Şu an için ülkemizde UPS Kargo iletişim 275’e yakın şubesi bulunan ups kargo müşteri hizmetleri ve ups kargom nerede 700 araçtan oluşan filosu ve 3,000 çalışanı ile kargo ve kurye alanında oldukça iyi bir şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır.


UPS Kargo – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
UPS Kargo Genel Müdürlük Adres: Seyitnizam Mh. Mevlana Cad. UPS Plaza No:87 Zeytinburnu / İstanbul
UPS Kargo Müşteri Hizmetleri: 444 00 66


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir