Uydunet Türksat Kablonet müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Uydunet Türksat Kablonet müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Fiber internet alanında faaliyet gösteren şirketler arasında yer alan Uydunet, 2016 yılı sonunda büyük değişimlere uğramış ve başta ismi olmak üzere logo, marka hizmetleri gibi birçok alanda değişiklikler meydana getirmiştir. Uydunet olarak başlayan şirket serüveni Kablonet olarak değiştirilmiş ve şirket bünyesinde yer alan internet, telefon ve televizyon hizmetleri fiber bağlantı adı altında müşteriler ile bir araya getirilmiştir. Artı olarak tüm hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan şirket, müşterilerin almış oldukları hizmetler sonucunda ayrı ayrı fatura ödemek yerine tek bir fatura üzerinden hizmet bedellerini ödeyebileceklerini ifade etmekte.Kablonet, sunmuş olduğu kampanyalar üzerinden müşterilerine daima sabit fiyat garantisi vermekte olup sürprizlerle karşılaşmanın önüne geçmek istemekte.

Uydunet üzerinden sunulan hizmetler, belirli bir süre taahhüt şeklinde işlemektedir. Kullanıcılar, internet kullanımı durumunda paketleri içerisinde yer alan hız durumunu altyapılarına oranla maksimum oranda kalarak gerçek bir kullanım durumu meydana getirebilmekteler. İnternet bağlantıları konusunda TÜRKSAT bağlantılarını kullanmaları, sunulan hizmet durumunda minimum ödemeler gerçekleştirilmesine olanak sağlar. Uydunet’in müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerin yanında avantajlarına da değinecek olursak; Hizmetleri içerisinde yer alan tüm alt yapının kendisine ait olduğunu belirten Uydunet, herhangi bir şekilde başka şirket ya da kuruluştan altyapı hizmeti almadığını belirtmekte. Televizyon yayın hizmeti konusunda da oldukça başarılı çalışmalar meydana getiren şirket, HD yayın hizmetini aktif hale getirerek bu alanda da oldukça güzel işler ortaya çıkarmakta.

Uydunet içerisinde bulunan kampanyalar oldukça çeşitli olup her biri farklı ihtiyaçlar için tasarlanmakta. Kullanıcılar, kendilerine uygun paket tercihlerini en uygun fiyatlarla alarak sorunsuz bir kullanım yapabilir, hizmetlerini uzun yıllarca sürdürebilir. Bazı dönemlerde şirket daha fazla müşteriye ulaşabilmek adına kampanyalar düzenleyerek fiyatlarını oldukça diplere çekmekte. Bu dönemleri sürekli takip ederek 100 Mbps hızında internet hizmetini oldukça düşük fiyata alabilir, HD kalite televizyon yayınlarını ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Daha kaliteli bir hizmet oluşturabilmek adına kısıtlı şehirler içerisinde aktiflik gösteren şirket, elde etmiş olduğu gelirlerin tamamını yeni şehir ve çalışmalar üzerinde kullanılarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.


Uydunet Türksat Kablonet – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Uydunet Türksat Kablonet Adres: Konya Yolu 40. Km. Gölbaşı / Ankara – Türkiye
Uydunet Türksat Kablonet Müşteri Hizmetleri: 0850 804 4444


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir