Watsons müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Watsons müşteri hizmetleri ve telefon iletişim bilgileri

Kişisel bakım ve güzellik alanında faaliyet yürüten dünyanın en eski şirketlerinden birisi olan Watsons, 1841 yılında kurulmuş olup günümüzde oldukça büyük bir alanda etki göstermektedir. 160 yılı aşan deneyimin sonucunda 12 ayrı pazarda faaliyet gösteren şirket toplamda 6,000’den fazla mağazaya sahip olduğunu belirtmekte. Mağazaları tamamen zevkli ve eğlenceli bir konsept şekli ile dizayn eden şirket, başta kişisel bakım ürünleri olmak üzere kozmetik ve güzellik ürünlerinin satışını gerçekleştirmekte. Haftalık olarak toplamda 25,000 ürünü müşterileri ile bir araya getiren şirket, ürünlerin satışını oldukça hızlı bir şekilde geliştirmekte. Şirket, başta Türkiye olmak üzere dünyanın birçok noktasında mağazalar açmaya devam ederek istikrarlı bir başarı elde etmeye devam etmekte.

Türkiye pazarına oldukça kısa bir süre önce giriş yapan Watsons, ülke içerisinde 70 şehirde toplamda 300’e yakın mağaza açarak güzellik ve kişisel bakım ürünlerinde ülkenin tercih edilebilir markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Aktif olarak bulunan mağazalar içerisinde toplamda 2,500’e yakın personeli bulunan Watsons, müşterilerine daima güler yüzlü yaklaşarak keyifli alışverişler yapmalarına olanak sağlamakta. Ülke içerisinde birçok rakibinin olmasına karşın yenilikçi ve güzelliğe katkı sağlayan birçok ürün geliştirmesi şirketin başarılarına büyük oranda katkılar sağlayarak küresel alanda büyük çaplı etkinlikler meydana getirmesine olanak sağlamakta. Şirketin global alandaki etkinliklerine bakacak olursak;

Watsons, sıradan bir kozmetik şirketi olmaktan çıkarak küresel bir markaya dönüşmesi ile ön plana çıkmakta. Dünya çapında bulunan 6,000’e yakın Watsons mağazası haftada 30 milon kişi tarafından ziyaret edilmekte. Mağazaların tamamı kendisine özgü tasarımlara sahip olmakta olup sıra dışı vitrin stilleri ile dikkat çekmekte. Türkiye içerisinde 2,500 personele sahip olan şirket dünya üzerinde 130,000 çalışma arkadaşına sahiptir. WatsonsGroup şirketi aynı zamanda Asya ülkelerinde güzellik ürünlerinin yanında sağlık alanında da hizmetler vermektedir. Asya ülkelerinde anlaşmalı olduğu 1,500’den fazla eczane sağlık ürünlerinin pazarlanması sırasında desteğini bu şirket sayesinde elde etmekte. Aynı zamanda lüks üretimlerden oluşan parfüm, deodorant ürünlerinde imalatına başlayacak olan şirket, girmiş olduğu her şirkette bir numara olmak istediğini belirtmekte.


Watsons – Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri
Watsons Adres: Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi Anel İş Merkezi No:5 Kat:4-5 Ümraniye / İstanbul – Türkiye
Watsons Müşteri Hizmetleri: 444 99 87


Beğen  
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir