Zahide Yetiş’le katılım başvuru formu ve telefon iletişim

Zahide Yetiş’le katılım başvuru formu ve telefon iletişim

Sağlıklı yaşamın yollarını anlatan programlar arasında bir numara olarak gösterilen Zahide Yetiş’le, son yıllarda sabah kuşağının en çok reyting alanları arasında yer almakta. Sabah kuşağında birçok kanal saçma sapan programlara yer verirken Show TV, sağlık alanında izleyicilerin bilgi edinebilecekleri bir içerik sunmayı hedeflemiştir. Bu bağlantıda anlaşılan Zahide Yetiş, her gün almış olduğu konuklarla başta televizyon karşısında yer alan izleyiciler başta olmak üzere stüdyodaki izleyicilerin sorunlarına doğal öneriler sunmakta. Her programında ayrı bir sağlık sorunu üzerine konular ele alan Yetiş, tıp dünyasının en son gelişmeleri ile beraber alternatif tıp çözümlerini de ekranların karşısına çıkarıyor. Programın konuklarından bahsedecek olursak;

Her gün farklı alanlarda birçok Uzman Zahide Yetiş’le beraber vatandaşların sıkıntılarını gidermeye çalışıyor. Programa başvuran kişilerin büyük çoğunluğu atlamadığı sıkıntılarını dile getirerek bu sorunlarla nasıl mücadele edebileceklerini dile getirmeye çalışmakta. Uzmanlar eşliğinde gerek uygulamalı gerekse sözlü ifadeler, çözümün kısa sürede anlaşılmasına olanak sağlamakta. Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki gibi bitki ve alternatif tıp üzerine bilimsel çalışmalar gerçekleştiren kişiler, programın en büyük ve en sık konukları arasında yer almakta. Bununla birlikte, kalp damar, ortopedi, beyin gibi birçok cerrahi alandan uzmanlar, her hafta farklı bir hastalık ya da rahatsızlık durumunu ele alarak çözüm önerilerini ekranların karşısına çıkarıyor.

Zahide Yetiş’le programı her zaman insanların yararına sonuçlanabilen durumlar maalesef ki meydana getirememekte. Program içerisinde paylaşılan bitkisel ve alternatif tıp yöntemleri bazı kişilerce taklit edilerek sanki yayındaki uzmanın dilinden televizyon ve internet reklamları aracılığı ile satılmakta. Program içerisinden alınan görüntülerin de kullanıldığı bu reklamlar, tamamen asılsız olup ne Zahide Yetiş’le ne de uzmanlar ile alakası bulunmamaktadır. Hâlbuki satın alınan ürünlerin yayınlarda paylaşılan tariflerle kesinlikle alakası bulunmadığı gibi tamamen sahteliklerden meydana gelmekte. Bu durum karşısında gerekli telif ve dava sürecini başlatan yapımcılar, yayınlar sırasında sürekli olarak izleyicilerine böyle durumlara itimat etmemelerini, ürünlerden kesinlikle sipariş etmemelerini belirtmekteler. Program, aktif olarak yayın hayatına devam ederek sorunlar üzerindeki incelemelerini devam ettirmektdir.


Zahide Yetiş’le – Başvuru Formu ve telefon iletişim bilgileri
Zahide Yetiş Adres: Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. No:42 Sefaköy Küçükçekmece / İstanbul – Türkiye
Zahide Yetiş Telefon: 0212 471 96 96


Beğen  7
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapılan Yorumlar 1